Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия ми БЕБЕВОЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новия ми БЕБЕВОЗ

    Колеги да се похваля не изневерих на Фронтерите , Тъи като си продадох късата база (поради липса на багажник и 2 врати)си взех една дълга малко по стара от късата но доста просторна. От днес вече е с 32 11.5 15 БФ ал терен и стоиката и се оправи че няма по грозна гледка от джип с малки гуми. Двигател 2.4 вече на газ ,учудващо икономичен и лишен от високи обороти .
    пп. установих че за парите си Фронтерите нямат еквивалент , гледах доста джипки и пак се спрях на Фронтерка за семеина кола.
    Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 20-04-10, 23:26.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

  • #2
    До: Новия ми БЕБЕВОЗ

    Абе, мернахме го тук-там из темите... Да те слуша и само газ!
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Новия ми БЕБЕВОЗ

      Нещо имам проблем с качването на снимките намалил съм ги 1024х768 мо ми дава че са прекалено големи.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #4
        До: Новия ми БЕБЕВОЗ

        Резни ги до 800х600 и би трябвало да мръдне работата.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: Новия ми БЕБЕВОЗ

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Резни ги до 800х600 и би трябвало да мръдне работата.
          Нестава маи проблема не е в моя телевизор, дава ми този надпис 413 - Request Entity Too Large
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • #6
            До: Новия ми БЕБЕВОЗ

            Да ти е честита фронтерата, и да си се возите с хубавата Рая, и да продължаваш да опитваш със снимките за да го видим и ние.

            Коментар


            • #7
              До: Новия ми БЕБЕВОЗ

              Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
              Нестава маи проблема не е в моя телевизор, дава ми този надпис 413 - Request Entity Too Large
              Да не си прехвърлил лимита?
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                Не мисля, че има ограничение за постваните снимки, вчера намалях една пусната в тема, с размер 4000 х 3000.

                Коментар


                • #9
                  До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Не мисля, че има ограничение за постваните снимки, вчера намалях една пусната в тема, с размер 4000 х 3000.
                  Вчера качвах снимки но от снощи не става ,несъм превишил лимита и снимките са 800х600 и не става ( 413 - Request Entity Too Large )
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • #10
                    До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                    Да ти е честита новата "любима". Проблема със снимките може да идва от по-голямата дължина на новата фронтера .
                    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                    LZ1YBB

                    Коментар


                    • #11
                      До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                      Честито и от мен , и много безаварийни километри !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                        Честито за малката Рая, за дългата фронтера и за 32 ките и.
                        Явно рано или късно като му дойде времето всички ще преминем на дълги бази за семейни коли и по нещо късичко за да го правим на "канче" за гората. Така и аз преди два месеца се сдобих с дълга екотек фронтера, която премина вече на два пъти през Лозан. Късата понеже ми се късаше сърцето да я продам просто я оставих на баща ми и той е очарован от нея, защото до преди това караше нива без серво на волана и климатик.
                        Честито още веднъж и ще правим вече семейни кръгчета из горите с децата.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                          Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
                          Колеги да се похваля не изневерих на
                          пп. установих че за парите си Фронтерите нямат еквивалент , гледах доста джипки и пак се спрях на Фронтерка за семеина кола.
                          Напълно съгласен!!!След 3 месечно ровене ориентирано от цената(заради вмирисаната криза и НЕотделянето на големи суми за кола),не можах да разбера защо им е толкова срината цената.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • #14
                            До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                            Първоначално публикуван от radolino1 Преглед на мнение
                            Напълно съгласен!!!След 3 месечно ровене ориентирано от цената(заради вмирисаната криза и НЕотделянето на големи суми за кола),не можах да разбера защо им е толкова срината цената.
                            Ето вече някоя снимка: http://turbod.snimka.bg/automobiles/...94315.18360699
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • #15
                              До: Новия ми БЕБЕВОЗ

                              Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
                              Ето вече някоя снимка: http://turbod.snimka.bg/automobiles/...94315.18360699
                              Чудна браво. Поне още едно бебе да изгледаш с това возило.
                              П.С. Сигурен ли си че гумите са 32" я им снимай надписите моля.
                              no signature no problems

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X