Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първият ми джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първият ми джип

    здравейте на всички, искам да се похваля от съвсем скоро си имаме нов семеен джип на който много се радвам.
    бяхме се насочили директно към къса фронтера и много се двоумяхме дали да е новата или старата и вкрайна сметка си избрахме една 96г понеже ще се ходи с нея немалко извън пътя и ще се цапа. колата е къса база 2.0 бензин, мотора просто мърка но няма начин скоро ще се об'газява'.
    мисля че каквито и въпроси да имам тук са хората които са в състояние да помогнат със съвет, така че се надявам да се задържа във форума
    Прикачени файлове
    :)

  • #2
    До: първия ми джип

    Добре дошъл тук! Фронтерката от снимките изглежда много добре, да си я ползвате със здраве и много безаварийни километри да ви радва!
    "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

    Коментар


    • #3
      До: първия ми джип

      Добре дошъл при Фронтераджиите, пожелавам безаварийни километри и по малко ремонти, и да си я карате с мерак

      Коментар


      • #4
        До: първия ми джип

        Лачена е Фронтерката-честито.
        Калянето се коригира в автомивка,виж горския шлайф е доста трайно образувание,както е бордо ще изглежда екстра след време...

        Коментар


        • #5
          До: първия ми джип

          благодаря за пожеланията
          в гора мисля да не влиза ама кални пътища и сняг я чакат много
          имам съвсем леки козметични процедури по нея и ... едни яки зимни гуми тип трактор и яко газ после. надявам се скоро да ви я покажа изцапана
          :)

          Коментар


          • #6
            До: първия ми джип

            Да ти е честита Фронтерката и много безаварийни километри да си я търкаляш
            Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
            Honda CB 919 Hornet
            0898849413-Светльо
            Кръвна Група: 0+

            Коментар


            • #7
              До: първия ми джип

              Честито, много лъскава изглежда.
              Най-важното е да те кефи!
              Вчера ходих до с. Искрец и някъде по пътя, след Костинброд май беше, се разминах с една такава като твоята. Дали пък не си бил ти? Цветът е специфичен и хваща окото, а с твоята стават общо 3, които знам да са къса база и такъв цвят - Всичкознай, Металното сърце и ти .

              Поздрави!
              Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

              Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

              Коментар


              • #8
                До: първия ми джип

                Първоначално публикуван от loweza Преглед на мнение
                благодаря за пожеланията
                в гора мисля да не влиза ама кални пътища и сняг я чакат много
                имам съвсем леки козметични процедури по нея и ... едни яки зимни гуми тип трактор и яко газ после. надявам се скоро да ви я покажа изцапана
                Честито.
                В гората не мислиш да влизаш Ама си щел да се каляш. Е нема начин да не се ръгнеш в храсталаците и гаричките. Ама това с времето ще го разбереш
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #9
                  До: първия ми джип

                  Не съм бил аз, колега, до село Искрец, аз съм от Враца и още не съм я раздвижил, но и това ще стане.
                  А за гората вероятно е така, с времето ще разберем, но районите , в които ловуваме , горите не позволяват много влизане и аз затова така си мисля сега.
                  :)

                  Коментар


                  • #10
                    До: първия ми джип

                    Честито и от мен-с пожелание за много и безаварийнни километри.

                    Коментар


                    • #11
                      До: първия ми джип

                      Честито и от мен.Мисля да купувам една 99г. 2,2 дизел.някой може ли да коментира нещо
                      Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                      Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #12
                        До: първия ми джип

                        Лепа е фронтерката,със здраве и с кеф да си я карашСамо немога да разбера що си криете номерата?Срам ли ви е нещоНяма нищо срамно и ние караме Фронтери(с гордост).
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • #13
                          До: първия ми джип

                          Честито и от мен!Като я оцапаш .... отново да я снимаш!Хубава е!А,веждите на калниците от какво са!

                          Коментар


                          • #14
                            До: първия ми джип

                            Честито и от мен със здраве и без аварйно,колата изглежда много добре

                            Коментар


                            • #15
                              До: първия ми джип

                              веждите на калниците са пластмаса. така си я взехме. а вътре има едни копчета за седалките - възможно ли е да има подгряване това?
                              колкото за номера, не ме е срам, гордея се с джипа, просто съображения за сигурност все пак е още нов и ме е страх докато направя каското. не искам да обидя никого от форума с това
                              :)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X