Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обратно в семейството!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Обратно в семейството!

    Това си е оригиналната подложка на пружината бях го свалил за да взема размера.

    Коментар


    • #47
      От: Обратно в семейството!

      Благодаря,колега!

      Коментар


      • #48
        От: Обратно в семейството!

        Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
        ...
        Ето ги подложките струговани от плътен дуралуминий:
        [ATTACH=CONFIG]273496[/ATTACH]
        ..........
        Здравей колега Gichev.
        Ако подложките ти са струговани по приложения чертеж следва ,че са с височина -70мм.Това ли е размера(70мм.),който ти осигури 40мм. лифт на окачването???
        От приложената снимка на джипа фронтално ,ясно се вижда промяната в ъгъла на долния носач ,но би ли споделил как се измени положението на "Панхарда",...наложили се увеличаване на рамото на щангата??
        Благодаря!

        Коментар


        • #49
          От: Обратно в семейството!

          Височината на подложката е 7см, но 2см са в пружината тоест височината на лифта е 5см.
          Реално обаче на арките отчетох 4см повдигане отпред и около 5 отзад 1+1 не е равно на 2 очевидно.
          Щангата не съм я пипал, между другото и в оригиналният кит на Калмини не се сменя, може би при лифтове над 3'' е наложително, при мен е под 2''. При подобни повдигания и амортисьорите поемат без проблем раликата, освен ако не се правят някакви зверски скокове, по-нататък сигурно ще взема едни амове със задни пружини от Трупър, но засега и това ми е достатъчно.

          Коментар


          • #50
            От: Обратно в семейството!

            Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
            Височината на подложката е 7см, но 2см са в пружината тоест височината на лифта е 5см.
            Реално обаче на арките отчетох 4см повдигане отпред и около 5 отзад 1+1 не е равно на 2 очевидно.
            Щангата не съм я пипал, между другото и в оригиналният кит на Калмини не се сменя, може би при лифтове над 3'' е наложително, при мен е под 2''. При подобни повдигания и амортисьорите поемат без проблем раликата, освен ако не се правят някакви зверски скокове, по-нататък сигурно ще взема едни амове със задни пружини от Трупър, но засега и това ми е достатъчно.
            Здравей колега Gichev.
            Мерси за информацията.И аз съм на мнение,че лифт около-2" е достатъчен.
            Относно пружините - твоят Voxy, е къса база ,така че ако си решил да ги сменяш можеш да сложиш такива от дългата база, и пак да получиш лифт!
            Пружините от Трупър-а са по-скъпи.
            Поздрави!!
            Последно редактирано от maxxx; 02-12-10, 10:55. Причина: линк

            Коментар


            • #51
              От: Обратно в семейството!

              Да се напишат цените може, препратки към търговски сайтове са забранени.

              Коментар


              • #52
                От: Обратно в семейството!

                Извинете!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X