Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сбирка на Фронтери в София

    В неделя е състезанието в Нови Искър може една разходчица до там.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • От: Сбирка на Фронтери в София

      Mоже!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: Сбирка на Фронтери в София

        Гледам,че има раздвижване по темата,та да пусна едно предложение за лекичка разхочица с тежко барбекю .Идеята ми е за едно късо преходче из Плана планина до едно заслонче,където и децата да се налудуват,а ние да се видим.Примерно среща в 10.00 часа в с.Бистрица на площада-в неделя.Който е за да вдигне ръка .

        Коментар


        • От: Сбирка на Фронтери в София

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Гледам,че има раздвижване по темата,та да пусна едно предложение за лекичка разхочица с тежко барбекю .Идеята ми е за едно късо преходче из Плана планина до едно заслонче,където и децата да се налудуват,а ние да се видим.Примерно среща в 10.00 часа в с.Бистрица на площада-в неделя.Който е за да вдигне ръка .
          Илийка, айде на разходчица до Нови Искър

          Коментар


          • От: Сбирка на Фронтери в София

            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
            Илийка, айде на разходчица до Нови Искър
            Мите,предпочитам аз да си направя кефа,а не да гледам как други си го правят,то състезанието е и събота и неделя,ако искаш виж ги в събота и ела в неделята да се поразтъпчем малко.

            Коментар


            • От: Сбирка на Фронтери в София

              Еххх Илийкаааа ама как само ме изкушаваш.
              Ще го измисля и пиша или ще се чуем.

              Коментар


              • От: Сбирка на Фронтери в София

                Вдигам ръка!!!! Аз съм за!!!!!!!

                Коментар


                • От: Сбирка на Фронтери в София

                  Е хайде и от мен едно за!....за сега де!Пък ще видя да намера на Бистрица площада, че немие много познато там
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: Сбирка на Фронтери в София

                    Е айде и аз с Фронтерките ще се поразходя, че детенце предпочита разходката пред състезанията.......то и аз де

                    Коментар


                    • От: Сбирка на Фронтери в София

                      Ъъъ.......в Неделя на площада на Бистрица, ама в колко..........иииии пРъжолки от там ли ще си пазаруваме?

                      И Илийкааа да не забравиш валандерчето

                      Коментар


                      • От: Сбирка на Фронтери в София

                        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                        Ъъъ.......в Неделя на площада на Бистрица, ама в колко..........иииии пРъжолки от там ли ще си пазаруваме?

                        И Илийкааа да не забравиш валандерчето
                        По-добре от София зимай,а нали знаеш,че без валандарчето не тръгвам никъде.В 10.00 на площада.

                        Коментар


                        • От: Сбирка на Фронтери в София

                          И какво стана-от цял подфорум с един болюк четящи и пишещи само три или евентуално четири фронтери плюс едно терано са готови да се срещнат и да излезнат сред природата.Резил.

                          Коментар


                          • От: Сбирка на Фронтери в София

                            Е недеи така все пак както казах има състезание този уикенд , а и нали не очакваш на сБирка на Фронтери да се съберат повече от 2 Фронтери.
                            Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 24-09-11, 18:33.
                            Николай Георгиев 0+
                            тел.0887357722

                            Коментар


                            • От: Сбирка на Фронтери в София

                              Аз утре съм там!Малко разходка няма да ми навреди!Все си мисля че една разходка е по добре от това да гледаш как хората си правят кефа а ти седиш безучастно!Така че аз съм с сигурност там!И дано разходката да не е с мн транаци че още си го пазя от даруги!Но да е достатачно дивичко!Много се размечтах маи!Хайде до утре на срещата!И дано да станем повече от 2 джипа!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: Сбирка на Фронтери в София

                                Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                                И дано разходката да не е с мн транаци че още си го пазя от даруги!Но да е достатачно дивичко!
                                Разходка с Илийката и Ники!!! Пич,обади се на бояджията да те чака на Плана!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X