Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сбирка на Фронтери в София

    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
    тук нещо може да се заформи ама ще е доста "постно" : http://www.offroad-bulgaria.com/show...=105016&page=4
    Е миналата седмица бехме по Стара планина,а и на Мургаш не ми се ходи да ме духа ветъра,нещо по-горско.

    Коментар


    • От: Сбирка на Фронтери в София

      Аз нямам проблеми освен гумите ама имам въже
      На колегата Vlados фруктиерата е нисичка и даже трасето което карахме миналата седмица за него ще е хард
      Лудак

      Коментар


      • От: Сбирка на Фронтери в София

        Колеги, та последно ще има ли сбирка на фронтери в София някъде си, ели йок ... четох всякакви предложения и нищо конкретно, аз съм як новобранец и затова не се нагърбвам с организирането на такава ... айде старите кучета да се поразмърдат и да пиеме по бира някъде на лаф покрай колите.

        Коментар


        • От: Сбирка на Фронтери в София

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...49#post1364549 Но ако никога не си карал по черно и нямаш подходящи гуми (поне АТ) по-добре не се включвай. Не, че колегите ще те оставят някъде, ама ще си в тежест, а може и да се посбориш с някое дръвче.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • От: Сбирка на Фронтери в София

            Първоначално публикуван от E34PSH Преглед на мнение
            Колеги, та последно ще има ли сбирка на фронтери в София някъде си, ели йок ... четох всякакви предложения и нищо конкретно, аз съм як новобранец и затова не се нагърбвам с организирането на такава ... айде старите кучета да се поразмърдат и да пиеме по бира някъде на лаф покрай колите.
            Май пак се срещаме с теб. Явно имаме еднакъв вкус с колите.
            OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

            Коментар


            • От: Сбирка на Фронтери в София

              Първоначално публикуван от Vlados Преглед на мнение
              Май пак се срещаме с теб. Явно имаме еднакъв вкус с колите.
              Владо, направо немога да повярвам на съвпадението,че се срещаме тук и пак с почти еднакви машини ... ще ти звънна да се видиме на по кафенце .
              Малеее, тоя малък свят ...

              Коментар


              • От: Сбирка на Фронтери в София

                Колеги, последно кога ще се организира сбирка на фронтери в София ?

                Коментар


                • От: Сбирка на Фронтери в София

                  Айде де!!!И аз това питам!
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: Сбирка на Фронтери в София

                    Колеги, хайде на 09.01.2011г. неделя по обяд (12/13/14 часа) да се съберем някъде по София или софийските околности и да си полафим па може и до някое завденийце да се разходим или някъде на открито. Ще се свържа с колегата Vlados, и още някои колеги, ако са свободни и имат желание, ставаме няколко, също се приемат идеи за място и ако някой има идея за маршрут (нещо много софт) и паркетна разходка в околностите! Мисля да направим традиция неделната soft среща, щото другата хард среща на съфорумците е доста тежка за мойто возило, предполагам и за други.Аз ще поема координацията и доуточняването на срещата, като за начало ... по-натам ще видим. Моля засега всички желаещи да следят темата и да са активни, за да реагираме адекватно и до обяд да сме готови с организирането, и самата среща!
                    Последно редактирано от E34PSH; 09-01-11, 01:14.

                    Коментар


                    • От: Сбирка на Фронтери в София

                      Първоначално публикуван от E34PSH Преглед на мнение
                      щото другата хард среща на съфорумците е доста тежка за мойто возило
                      Е що пък реши,че срещата е хард,просто най-обикновенна разходка с BBQ,а и не знам по какво се различават мойто от твойто возило/освин базата/.Просто пробвай да отидеш на някоя разходка, някой път,поне да си видиш възможностите на возилото .За градските кръчми джип ти не трябва.

                      Коментар


                      • От: Сбирка на Фронтери в София

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        Е що пък реши,че срещата е хард,просто най-обикновенна разходка с BBQ,а и не знам по какво се различават мойто от твойто возило/освин базата/.Просто пробвай да отидеш на някоя разходка, някой път,поне да си видиш възможностите на возилото .За градските кръчми джип ти не трябва.
                        Абе от репортажа за "софт" разходката на 26 декември 2010г. ... много се изкефих, ма направо не ми се повярва през к'ви калища и коловози минаха джипките, не бих рискувал да дойда по анцунг и маратонки с една торба пържоли (може да не стигна ди тях )без предварителна подготовка.Накрая обаче,май така ще стане, като гледам до момента активността на останалите колеги фронтераджии ... май към обяд ще ви настигам по трасето някъде.
                        Последно редактирано от E34PSH; 09-01-11, 08:39.

                        Коментар


                        • От: Сбирка на Фронтери в София

                          Пали и тръгвай,телефона ми е в подписа-ще те упътя.

                          Коментар


                          • От: Сбирка на Фронтери в София

                            Нещо не разбрах организира ли се нещо или не?
                            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                            LZ1NES

                            Коментар


                            • От: Сбирка на Фронтери в София

                              Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                              Нещо не разбрах организира ли се нещо или не?
                              То вече свърши,разходката беше екстра,а колегата E34PSH как върти тигана....

                              Коментар


                              • От: Сбирка на Фронтери в София

                                Eeeee нищо другия път!Вие се организирате за един час а други спиме по това време!
                                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                                LZ1NES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X