Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на Фронтери в София

    Ами да мръднем, някой ако има нещо предвид
    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
    Honda CB 919 Hornet
    0898849413-Светльо
    Кръвна Група: 0+

    Коментар


    • До: Сбирка на Фронтери в София

      Първоначално публикуван от Metal Heart (Светослав Митев) Преглед на мнение
      Ами да мръднем, някой ако има нещо предвид
      Отворен съм от към идей основно за кебапчета и бири че с 0,3мм грайфер няма да стигна далеч има една много приятна пицариика в "Гео Милев" и ако има навити може да си спретнем една среща примерно на "лукойл" на ЦСКА-то че има места за спиране да идем да хапнем па после квото сабя покаже
      който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

      Коментар


      • До: Сбирка на Фронтери в София

        Първоначално публикуван от 6efa Преглед на мнение
        Отворен съм от към идей основно за кебапчета и бири че с 0,3мм грайфер няма да стигна далеч има една много приятна пицариика в "Гео Милев" и ако има навити може да си спретнем една среща примерно на "лукойл" на ЦСКА-то че има места за спиране да идем да хапнем па после квото сабя покаже



        Виж тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=71782
        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
        Honda CB 919 Hornet
        0898849413-Светльо
        Кръвна Група: 0+

        Коментар


        • До: Сбирка на Фронтери в София

          Вижге тази тема за разходка до Бухоно Мургаш
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=72076&page=2

          Коментар


          • До: Сбирка на Фронтери в София

            Май няма да успеем са е съберем някъде да се повозим, но ако не сте ровили из форума вижте това. Мисля, че ще е много забавно и няма да се притесняваме, че ще си счупим наште "нежни" фронтерки
            А и е близо до София все пак. Айде натам. Аз отивам в събота да гледам.
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=72867

            Коментар


            • До: Сбирка на Фронтери в София

              Колеги "Фротераджии" знам че зимно време е тегаво за каране особенно за нещо 4Х4 и за това сбирка нещо не се получава!Но.......Слънцето изгря с пълна сила и реших да се опитам да Ви изкарам от зимня сън с предложение за някоя разходка!Знам че за всички ни е криза но надали неможем да отделим по 20лв. за гориво за да мръднем до някъде!(Все пак толкова издухваме почти ежедневно по задръстванията!)А ще е хубаво да се видим и да пинем по бира заедно и да си дадем съветите ЛИЧНО.Така че предлагам да откриваме сезона!Мислех да е за тази събота и неделя но навярно ще са много хората които ще пътуват до провинцията така че навярно нищо няма да се получи(но не го изключвам като възможност).А за 10-11 го дават да вали!За това Предлагам да направим някоя разходка на 17 или 18!Аз дадох предложението сега сте вие.
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • До: Сбирка на Фронтери в София

                Аз съм за 17 и 18, понеже наистина ще използвам почивните дни за груба дърварска дейност - ще режа два бора и една круша, дето са на по 3 метра от къщата. Ако не се появя да знаете, че сигурно съм бутнал къщата и бабата ме е застреляла....
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • До: Сбирка на Фронтери в София

                  Да помагаме поне огнестрелните рани ще са по равно!Но за 17-18 явно ще се говори по темата!!
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • До: Сбирка на Фронтери в София

                    Има доста време до тогава, но ако съм в София сигурно ще дойда. Трябва да се помисли и за маршрут.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на Фронтери в София

                      Ако не ме е хванала кинтонемията към въпросните дати,може и аз да дойда.Понеже съм от далеко,ще е хубаво началния час на срещата да е около 11.
                      Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                      Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • До: Сбирка на Фронтери в София

                        От кинтонемия всички страдаме.А колкото до маршута и аз ще разчитам на някои по обикалящ от мен тъй като аз не излизам много от София!
                        Така че до тук се разбра датата а по точно 17 или 18.
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • До: Сбирка на Фронтери в София

                          И аз съм за кажете точна дата и час и да го направим...
                          Какво е това 4x4...:confused:
                          [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                          Коментар


                          • До: Сбирка на Фронтери в София

                            какво ще кажете за язовир Мещица на 17 или 18

                            Коментар


                            • До: Сбирка на Фронтери в София

                              Първоначално публикуван от georgiko Преглед на мнение
                              какво ще кажете за язовир Мещица на 17 или 18
                              даи малко подробности!км.,път и т.н.
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • До: Сбирка на Фронтери в София

                                Добре звучи, намира се близо до село Мещица, на 3-4км от Перник.Забравих да спомена че арендован.
                                Последно редактирано от koi4a; 31-03-10, 19:30.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X