Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    и аз съм там, който има ще носи и въдици разбира се, може пък да има слука

    Коментар


    • #92
      До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Къде ще ходите ( ако не е тайна разбира се). По някое време може да се присъединя към вас.
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • #93
        До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Последно къде ще се ходи
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #94
          До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Ами то май още не знаем и ние. Ама ние сме новобранци и не знам дали ще ти е интересно с нас. Като знам със Чуров и Петьо какви разходки си правите, нали един пьт идвах с вас. Ти решаваш.
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #95
            До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
            Ами то май още не знаем и ние. Ама ние сме новобранци и не знам дали ще ти е интересно с нас. Като знам със Чуров и Петьо какви разходки си правите, нали един пьт идвах с вас. Ти решаваш.
            Аз имам книжка от вчера ( това е сериозно ) и сигурно утре само ще разтъпквам гумите. Пък не ми е съвсем в ред колата. А като ви гледам мерака, ще минете покрай нас.
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • #96
              До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
              Ами то май още не знаем и ние. Ама ние сме новобранци и не знам дали ще ти е интересно с нас. Като знам със Чуров и Петьо какви разходки си правите, нали един пьт идвах с вас. Ти решаваш.
              Еее как такаНали е ясна изходната позиция. Оттам или към Камчия или Паша дере. Е дано да е хубаво времето,че то ние хубаво се организираме, ама в този женски месецможе и сняг да завали... Макар,като се замисля и така да е пак може да има положителни изживявания ...

              Коментар


              • #97
                До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                И така днес успяхме да направим поредното весело изпълнение. Като за начало слязохме на Паша дере където срещнахме други ентусиасти които бръмчаха яко по пясъка със АТВ и Ендуро. Разходката до там протече със няколко леки спускания и качвания, понеже терена беше доста поизсъхнал. Тъй като беше доста ветровито , част от нас решихме да потърсим из горите Телилейски някое по закътано място. И така започна веселата част. В началото имаше път, впоследствие който свърши до едно дере. Тръгнахме да го обикаляме и се оказа че обратният път върви през едно прекрасно сечище със много мили чукани които просто си умираха да повдигат дифовете. Не липсваха и услужливите рязани клони които се набираха под колите. Абе истинска фиеста. Имаше вадене на закъсало другарче във мазни кални коловози, закачане на маркуч за нафтата, който беше изтръгнат от гореспоменатите клони. По едно време пътят отново свърши и добре че челният отряд реши да се върне да ни търси.
                Та обща казано за мен си беше много готино, щото накрая всичко завърши покрай лагерният огън.
                Благодаря на Пърси че се отби да се видим и за финал ни преведе през едно мъничко катерене.
                Следващият път повече. Ето и малко снимки от днешният излет.

                Поздрави!
                Прикачени файлове
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • #98
                  До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Браво, Мишо е на това му викам мигновенна реакция. Сега виждам на какво дереже е бил горкия Краси. ама като гледам вината е главно в задкормилното усройство. има мнооооого да учим (е и от гумите има какво да се желае)

                  Коментар


                  • #99
                    До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Верно е ама на мен ми бе за първи път,а и на фронтерата също.Все пак съм много доволен макар,че по едно време мислих ,че съм изпопробил всичко от долу .Благодаря на Мишо за помощта
                    Последно редактирано от maystora6; 15-03-08, 17:20.
                    Jeep Гранд Чероки 3.1

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      А малко снимки и от мен
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Радваме се,че сте си изкарали добре.Надяваме се следващия път и ние да сме там.

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Хайде колеги за тази неделя някаква организация няма ли да направим за разходка?Минаха три седмици от последната.
                          Jeep Гранд Чероки 3.1

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            А , значи не са ти достатъчни драскотините по боята. Щом си я прежалил това е добре, значи може да продължим със занятието. Имам цяла кутия със полир паста. Малко се бях попритеснил за теб след като се позагуби за известно време.
                            Сега вече сериозно , и аз нещо ми се ходи ама нямам никъква идея този път. Така че разчитам някой друг да измисли трасето сега. Ти имаш ли нещо на ум?
                            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              И аз съм за неделя
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Нямам нищо наум .Може на някои язовир или другаде не знам.
                                Jeep Гранд Чероки 3.1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X