Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
    Чайка-Туфла Кула-07-ХХХ
    Приблизително .
    И още нещо.Ако искате на 01.05 може да се видим и уточним подробности за да не се случват инциденти ( не с вас, а с публика, която не познава районите на трасето)
    Според мен наистина е важно да се предупредят участниците и зрителите за военните зони в района на трасето.......за да не бъдат някои неприятно изненадани и вместо почивка и забавление да си навлекат....белезници, ровене в лични вещи и тъпи въпроси........ Не съм черноглед, но процедурата е тромава и изнервяща, пък и туфла кула......не е парк за разходки

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Колеги, има ли някой представа, къде по-точно ще се проведе състезанието?

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Първоначално публикуван от bari2000 Преглед на мнение
        Колеги, има ли някой представа, къде по-точно ще се проведе състезанието?
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=164
        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
        NULLA TENACI INVIA EST VIA

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Група, свири Сбор!!!
          Предлагам да се съберем 10.00 на разклона за с. Ген.Кантарджиево или На разклона за с.Осеново, където винаги се събираме! И от там се изнасяме на прибежки и препълзявания към посоченото езерце!Също така тези които имат Джи Пи Еси да въведат посочените координати, специално за второто място, че нещо там ми е мътна ориентацията!
          Моля който смята да се включи да потвърди , защото разбрах , че някои от бандата ще са ангажирани със разни работи! Ако някой случайно има проблеми със някое Агънце нека да каже- Ще помогнем със желание!!!
          Чакам да отговорите!!!
          Поздрави!!!
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
            Група, свири Сбор!!!
            Предлагам да се съберем 10.00 на разклона за с. Ген.Кантарджиево или На разклона за с.Осеново, където винаги се събираме! И от там се изнасяме на прибежки и препълзявания към посоченото езерце!Също така тези които имат Джи Пи Еси да въведат посочените координати, специално за второто място, че нещо там ми е мътна ориентацията!
            Моля който смята да се включи да потвърди , защото разбрах , че някои от бандата ще са ангажирани със разни работи! Ако някой случайно има проблеми със някое Агънце нека да каже- Ще помогнем със желание!!!
            Чакам да отговорите!!!
            Поздрави!!!
            аз ще се включа с удоволствие, ако приемате нови съмишленици разбира се. Ще се оглявам тук за точното време и място на събитието.

            Коментар


            • Благодаря за информацията,ще организирате ли нещо колективно за 2- ри и приемате ли нови попълнения .

              включвам се и аз само кажете ми точно място и час
              Последно редактирано от maxxx; 30-04-09, 19:17.

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                Група, свири Сбор!!!
                Предлагам да се съберем 10.00 на разклона за с. Ген.Кантарджиево или На разклона за с.Осеново, където винаги се събираме! И от там се изнасяме на прибежки и препълзявания към посоченото езерце!Също така тези които имат Джи Пи Еси да въведат посочените координати, специално за второто място, че нещо там ми е мътна ориентацията!
                Моля който смята да се включи да потвърди , защото разбрах , че някои от бандата ще са ангажирани със разни работи! Ако някой случайно има проблеми със някое Агънце нека да каже- Ще помогнем със желание!!!
                Чакам да отговорите!!!
                Поздрави!!!
                Това за втори ли........пиши ме и мен засега.

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Аз за съжаление няма да пътувам къде вас, промяна на плана в последния момент Пожелавам ви приятно гледане и успешно участие


                  ПП: Специални поздрави за Боби Турбото(той си знае кой е) от двама негови бивши колеги и настоящи мои
                  Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                  Honda CB 919 Hornet
                  0898849413-Светльо
                  Кръвна Група: 0+

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    За сега и аз идвам.Къде точно ще е срещата.

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Пиши ме и мен, обаче 10 не е ли малко късно?

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Значи това е горе-долу района за втори....според координатите, дадени в темата за състезанието. Предлагам нашата група да уточним окончателно мястото и часа на събиране, както и кои ще сме. EXALIBUR , ти като шеф на барбекю-клуба имаш последната дума.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Снощи се прибрах късно и сега отварям компютъра.Но какво виждам на първо четене-нямаме организация за почивните дни, и то точно когато има кръг от шампионата.А някой знае ли къде точно се провеждат етапите.

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Първоначално публикуван от kiki45 Преглед на мнение
                            Снощи се прибрах късно и сега отварям компютъра.Но какво виждам на първо четене-нямаме организация за почивните дни, и то точно когато има кръг от шампионата.А някой знае ли къде точно се провеждат етапите.
                            Виж по горния ми пост....това е етапа за утре. Знам и за в другиден, но не знам дали имам право да споделя, така, че утре лично......а Мишо е предложил да се съберем в 10 на разклона за Осеново.....

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Ще бъда там.Други ще има ли.

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                За утре уточни ли ли се час и място?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X