Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за информация за конкретен Frontera B

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за информация за конкретен Frontera B

    Здравейте колеги,
    утре имам уговорка да гледам една Frontera B в Трявна. Колата я има в мобиле.бг ще пусна линк.
    Искам да помоля, ако някой вече е ходил да я види да ми даде малко информация, защото по телефона всичко е мед и масло...като последното сипано в трансмисията и радатката не се знае какво е. Колата е била собственост на човек от София преди да замине за Трявна.
    Линк към обяата не мога да пусна, колата е бензинова 2.2 с газ, за съжаление не е газов инжекцион. Продават я 7190лв, което е висока цена за тая окомплектовка, но гледам по-високия ценови диапазон надявайки се на нещо по-читаво.
    Изчетох всички съвети при покупка и ще ми бъдат от голяма полза. Имам и оп-ком да я закача, както и компресомер да замеря и една компресия. Колата е карана 10хил.км от настоящия собственик, ако маслото в трансмисията и раздатката не е двигателно, щяха ли вече да са се скапали?
    Много ще съм признателен за всякакво инфо. Благодаря.
    Последно редактирано от Joro_Paveto; 19-08-14, 18:18.

  • #2
    От: Моля за информация за конкретен Frontera B

    Първоначално публикуван от Joro_Paveto Преглед на мнение
    ....колата е бензинова 2.2 с газ, за съжаление не е газов инжекцион. Продават я 7190лв.....
    Вярно е , че всеки е свободен да си харчи неговите пари , но ....
    За малко по-малко от посочената сума ще си намериш читав екземпляр V6 , 205 коня , а не е изключено и да е включително с газов инжекцион . Кеф ти къса , кеф ти дълга база .

    "Човека от София" ако е читава , няма да я продаде след 10К км. каране . Ако пък "спешно му трябват пари за н`ам си к`во , иначе си е супер " ... тия сме ги слушАле.

    Все пак , ти решаваш . Хубаво е че в случая имаш прибори за диагностика .
    Ако маслата не са правилните , за 10К км. няма нищо фатално .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      От: Моля за информация за конкретен Frontera B

      Само, че с OP-COM-a ще и хванеш "оня дето духа"
      Трябва ти OBDII четец и той чете само грешки ако свети чек-а. Ако не свети няма какво да и четеш.....
      а за цената всичко си зависи, аз в моята която взех за 6500 вече съм инвестирал над 7000 лв. Та за колко бих я продал?
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        От: Моля за информация за конкретен Frontera B

        мале за тия пари бих дал и моята
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • #5
          От: Моля за информация за конкретен Frontera B

          Давам и моята барабар с жената

          Коментар


          • #6
            От: Моля за информация за конкретен Frontera B

            И аз моята, с бонус 2 кубика баластра, да има къде да си лазят и съскат....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              От: Моля за информация за конкретен Frontera B

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              И аз моята, с бонус 2 кубика баластра, да има къде да си лазят и съскат....
              Идеята с бонуса е добра , ама не знам каква почва е подходяща за кобра , за да се включа и аз в наддаването ?!

              Отделно е интересно Жоро Павето какво направи с огледа .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X