Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри

    Има и една ху.ня на маркуча(еднопосочно клапанче), което ако е махнато или му е изгнила пружинката, също няма да пръскат както трябва.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #17
      От: За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри

      Да това клапанче го махнах отдавна , че бе дало фира и резултата бе че течността се оттича обратно и започва да пръска по късно догато подкачи!
      Би трябвало по скоро липсата му да улеснява преминаването на потока поради по малкото съпротивление.
      Между другото дали може да се купи от някъде ново???
      Поздрави!
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • #18
        От: За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри

        Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
        Да това клапанче го махнах отдавна , че бе дало фира и резултата бе че течността се оттича обратно и започва да пръска по късно догато подкачи!
        Би трябвало по скоро липсата му да улеснява преминаването на потока поради по малкото съпротивление.
        Между другото дали може да се купи от някъде ново???
        Поздрави!
        В повечето магазини за авточасти го има. А цена... според собственика на магазина - от 2 до 10лв. За мен лично не струва повече от 50 стотинки, но това е положението...
        А между другото моите проблеми с петната изчезнаха... явно се появяват при определени температури, нещо от сорта 6-15 градуса на околната среда. Бях се засилил да купувам чистачки, но засега ще си карам с изпечените от лятото ментаци, чистят прилично
        Последно редактирано от VladimCho; 01-12-13, 08:42.
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • #19
          От: За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри

          Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
          Да това клапанче го махнах отдавна , че бе дало фира и резултата бе че течността се оттича обратно и започва да пръска по късно догато подкачи!
          Би трябвало по скоро липсата му да улеснява преминаването на потока поради по малкото съпротивление.
          Между другото дали може да се купи от някъде ново???
          Поздрави!
          Мне. Грешиш. Клапанчето служи освен да спира течността да се върне в казанчето, и да създаде по-високо налягане на пръскалката. Нещо, като да затиснеш маркуч с палец. Сложи си ново и пиши дали има разлика ...
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #20
            От: За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри

            Супер ама от къде да си купя?
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #21
              От: За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри

              От всеки магазин за лъскавки работи за коли. Аз съм си купувал преди години комплект клапанчета, пръскалки и маркучета за смешни пари.
              П.П. В един магазин, дето завършва на 33 го има за 3 лв. (7667887 ПРЕХОДНИК ПРЪСКАЛКИ С КЛАПАН).
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #22
                От: За предното стъкло... Чистачки, петна и други екстри

                Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                Вариант 3 - Има течности за почистване на стъклата - имат обаче сравнително временен ефект, и все пак става

                моите пера имат гадния навик да скърцат от време навреме. Смених 2 комплекта чистачки и пак.
                Оправям го като след миене на колата почиствам с прпарат за стъкла и после нанасям ето това



                при двжение над 60 км почти не се налага ползване на чистачки - водата си отлита сама .. след месец обаче - наново.
                Аз също ползвам нано запечатка (или импрегнатор за стъкло) от Rain-x. Ефектът е страхотен наистина и при мен поне трае около 4-5 месеца. Чистачките не скърцат, на по-висока скорост изобщо не ги пускам. Видимостта се подобрява много. Купувал съм го един онлайн магазин (topauto мисля че беше), но наскоро го мярнах и в продавалник, там може да е по-евтино...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X