Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Иглен лагер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Иглен лагер

    Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
    Същия е лагера, колегата в петък щеще да пита за семеринга и така си остана
    Е що бързате де ?! Човекът е написал петък , ама не уточнява кой месец . Вероятно е имал предвид този петък , дето съвпада с края на света . ... то пък на другия ден , на кой ли ше му требе "семерина" ?!

    А , има още един вариант : да му се счупи я лагер , я да му се скъса маншон нещо ... тогава колегата със семерината може да влезе тук и по-рано - да пита откъде се купуват ... ние сме на линия в това време де .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #32
      От: Иглен лагер

      Някой да знае,ако на мястото на иглените лагери ми се наложи да сложа бронзова втулка, дали да я правя с вътрешен размер като този на игления лагер, илли да я охлабя малко повече. Лагери си взех, ама ако е надрано карето мисля да набия втулки. Ако някой е слагал втулка там и няма ядове с колата може да спомене на какъв размер я е правил.

      Коментар


      • #33
        От: Иглен лагер

        Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
        Някой да знае,ако на мястото на иглените лагери ми се наложи да сложа бронзова втулка, дали да я правя с вътрешен размер като този на игления лагер, илли да я охлабя малко повече. Лагери си взех, ама ако е надрано карето мисля да набия втулки. Ако някой е слагал втулка там и няма ядове с колата може да спомене на какъв размер я е правил.
        Имаше писано и по този въпрос . Даже помня , че някой беше слагал железни втулки
        Сега , колко ше изкарат не знам , ама по принцип ако им оставиш по-голяма хлабина , ще се разбият по-бързо .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #34
          От: Иглен лагер

          Поради малкия берт на игления лагер, то той се избива трудно. За целта. след като сме свалили шенкела махаме иглите на лагера, ако все още са там де, и с цеото правим отвътрешната страна на лагера(там където са се търкаляли ролките) няколко точки. избиваме от отсрешната страна с подходящ дорник, като го поставяме върху точките, още докато е топла гривната. Излиза за секунди.

          Коментар


          • #35
            Този семеринг, дето Валентин Павлов щеше петък да пише от къде го е взел, дали някой го е намерил някъде на приемлива цена?

            Коментар


            • #36
              Пак на старата тема - има иглен лагер с две уплътнения - HK 3016 2RS. Дали ще вършат работа тези уплътнения, без да се слага семеринг?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X