Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голям зор с развиването на виското... дайте идеи как да го отвия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Голям зор с развиването на виското... дайте идеи как да го отвия

    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
    Измери разстоянието между болтовете (4 те) за закрепването на перката към виското.
    На БМВ има такова виско и с 3 , и с 4 болта. Предполагам , че са заменяеми.
    Това на БМВ е около 65 лева.... там някъде. Работо си втора година и съм забравил, че съществува.
    Аз имам свалени и от двата вида . Ще измеря и вероятно ще спестите доста (ако искате).
    Ееее колега, сега като вече дадох сума ти пари за оригинално виско по принуда, сега ли разбирам че можело да се размина само с 65 левчета . Доколкото съм запознат, проблема няма да е толкова захващането било с 3 или 4 болта в моя случай е с 4 болта, а зацепването на виското при определена температура, като разстоянието между радиатора и виското било от съществено значение за да работи коректно, нека други по-знаещи се изкажат, иначе би било супер за 65 лв да се купува този скъп иначе консуматив.
    Последно редактирано от Еделвайс; 28-06-12, 08:28.

    Коментар


    • #32
      От: Голям зор с развиването на виското... дайте идеи как да го отвия

      Колеги, за да не отварям нова тема, да попитам, има ли фронтера А спорт с фабричен дифузъор на радиатора с виско, или го има само при фронтера Б с дифузъор и ел. перка? Ако няма, знаете ли от коя кола ще стане дифузъора на моята ОФА с виското? Това със цел по-добро охлаждане, не че имам проблем вече с охлаждането, а просто една идея по-добро обдухване към радиатора?

      п.с. Разрових се из нета, намерих от руски сайт и вижте на снимките уж оригинален дифузъор и номер на GM има, което ме навежда на мисълта че го има оригинално за ОФА
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2461590f.jpg
Прегледи:1
Размер:23.2 КБ
ID:5386773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2461589f.jpg
Прегледи:1
Размер:22.0 КБ
ID:5386774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2461591f.jpg
Прегледи:1
Размер:18.3 КБ
ID:5386775
      Последно редактирано от Еделвайс; 28-06-12, 12:28. Причина: Допълнително инфо и снимки

      Коментар


      • #33
        От: Голям зор с развиването на виското... дайте идеи как да го отвия

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Колеги, за да не отварям нова тема, да попитам, има ли фронтера А спорт с фабричен дифузъор на радиатора с виско, или го има само при фронтера Б с дифузъор и ел. перка? Ако няма, знаете ли от коя кола ще стане дифузъора на моята ОФА с виското? Това със цел по-добро охлаждане, не че имам проблем вече с охлаждането, а просто една идея по-добро обдухване към радиатора?
        Фронтера А има фабрично. Всяка кола с виско има и дифузьор. А и не само с виско са с дифузьори. Все някой, който си е правил бодилифт ще има останал. Може е да ти го даде.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X