Обява

Свий
Няма добавени обяви.

бавните не работят

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: бавните не работят

    Първоначално публикуван от Plamen0401 Преглед на мнение
    По точно въпроса ми е какъв може да е проблема , и колко ще струва отстраняването му.Аз на бавни моята за сега несъм я карал , вече не ходя често по горите ,и полетата а ейтака за нищо не искам да юркам джипа по баирите.Двойното го ползвам най-често зимата ,от време на време на плажа на Крапец и когато ходя за риба.
    Аз най-вече за тия неща се навих да взема джип, нямам намерение да го троша по барите ,колкото и здрав да e все един ден ще се шчупи а там частите са x 4.И на мен ми се иска да му видя всички възможности/за сега се е спарвил отлично и без бавни/но не мие дебел джоба за скъпи ремонти,а и кареме 15 и косур годишни коли.Аз много харесвам вашия форум и уважавам вашето мнение.
    Колега , от всичко което прочетох по темата - имам чувството , че или се бъзикаш тук , или наистина си много далеч от елементарните понятия по автомобилизъм .
    ... и за да изпреваря събитията ( щото усещам накъде отива темата ) : Възможния проблем вече беше споменат : счупена вилка ( щото друга логика от това което показваш като картина на състоянието , няма) . А колко ще струва и изобщо за какво точно иде реч - ами това ще стане ясно като влезеш в сервиза . Ние тук хвърляме на боб ( забелязал съм , че Смилянския гадае с най-високо приближение ) , ама лично аз ползвам услугите на една от най-добрите гадателка - Светлина . Имам и мобилния , ама нема да го споменавам , заради рекламата .

    Айде лека вечер и пий една ракия , вместо да се чудиш за сложни работи !
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #32
      От: бавните не работят

      Не съм се регистрирал тук за да се бъзакам с вас,уважавам труда който сте хвърлили по вашите джипове,и опита който споделяте с тези които не са много в час.Исках да разбера какъв може да е проблема от чисто любопитство, и ако някой се е сблъсквал с този проблем да сподели.Счупена вилка изглежда е най-вероятния проблем , но никой неможе да каже каквое преди да се отвори кутията,СЪГЛАСЕН СЪМ.Не намерих подобна тема та затова пуснах това е.
      Аз също виждам на къде отива темата затова може да я затворите или изтриете както решите.
      СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
      ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

      Коментар


      • #33
        От: бавните не работят

        Бе не знам точно какво си търсил или гледал но за под 2 минути открих това:
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=44860&highlight=%E2%E8%EB%EA%E0
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102347&page=4&highlight=%E2%E8%EB%EA%E0
        Последно редактирано от fanatic; 27-04-11, 17:58.
        no signature no problems

        Коментар


        • #34
          От: бавните не работят

          Извинявам се но не съм я видял а е стара тема наистина.Благодаря!!!!!!!!!!!!
          СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
          ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

          Коментар


          • #35
            От: бавните не работят

            Първоначално публикуван от Plamen0401 Преглед на мнение
            По точно въпроса ми е какъв може да е проблема , и колко ще струва отстраняването му.
            Проблемът е неприятен (джип без бавни) и най-вероятно отстраняването му ще струава скъпо. Може би колкото струва самия джип. По-добре дай на твоя чавек твоята фронтера, а ти си карай тераното. Криза е все пак и трудно се поддържат две коли.
            И все пак като я пробва само веднъж ли опита да влючиш бавните или пробва няколко пъти? След като включи 4Н дръпна ли лостачето (малкото) на ляво преди да включваш 4L? В спряло положение на джипа ли пробваше да включиш бавни. Имам съмнение, че нещо не си вклюлвал както трябва при пробата и за това те питам.
            Последно редактирано от fanatic; 28-04-11, 06:33.

            Коментар


            • #36
              От: бавните не работят

              От къде си, без да се види от някои колега това са празни приказки, възможно е и да е нещо просто
              МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

              Коментар


              • #37
                От: бавните не работят

                Натискам съединител включвам на 4H тръгвам за да зацепят предните 10-на метра спирам,от спряло положение изключвам от скорост натискам съединителя и от 4H наляво и надолу към 4L ,после първа тръгвам и нищо двигателя си работи нормално и колата се движи нормално като на бързи.А иначе предните колела също вертят ,пробвахме на мокра трева.От Добрич съм но ще гледаме за накоя друга най-вероятно.Тая вилка скъпа ли е ,трябвали да се закупи или се ремонтира.
                СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                Коментар


                • #38
                  От: бавните не работят

                  Значи наистина има проблем! Търси друга!
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #39
                    От: бавните не работят

                    Уж я има от година и половина,пък сега ще се оглежда за друга,абе луда работа.......
                    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                    Коментар


                    • #40
                      От: бавните не работят

                      Ами търся джипка за мой приятел, не за мен, кое му е лудото не знам.
                      СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                      ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X