Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един нов OFF ROAD МАНИАК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Един нов OFF ROAD МАНИАК

    Здравейте,казвам се Марин на 35г.и от скоро се присъединих към вашата гилдия.Голям кеф и удоволствие.Притежавам ОПЕЛ ФРОНТЕРА 97г.къшик2.0куб.ето и снимка на джипката.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

    Маняк и Фронтера със шосейни гуми в едно изречение?!?

    Маняшка работа!
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

      Я какви ванти има..........истински офроуд звер!
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #4
        От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

        Почнахте го колегата,дайте му малко въздух......
        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

        Коментар


        • #5
          От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Маняк и Фронтера със шосейни гуми в едно изречение?!?

          Маняшка работа!
          Човека няма ли право да се порадва и да сподели.Що му чупите хатъра.

          Коментар


          • #6
            От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

            Има, как да няма. Просто заглавието ме подготви като отворя да видя поне Баха профи трък, пък то какво излезе...

            Добре дошъл на колегата автор на темата. Със здраве да си я каля. Като новобранка и аз имах ванти. Полезни са само при каране с висока скорост в гората, но за сметка на това, можеш много лесно да отрежеш нещо на някой в града.

            Просто като съвет, монтирайте ги преди разходка.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

              Айде на бас че маняка е градски

              Коментар


              • #8
                От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Айде на бас че маняка е градски
                Хайде да го водим на маняшка разходка.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #9
                  От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Хайде да го водим на маняшка разходка.
                  Ми хайде в Трявна.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    Има, как да няма. Просто заглавието ме подготви като отворя да видя поне Баха профи трък, пък то какво излезе...

                    Добре дошъл на колегата автор на темата. Със здраве да си я каля. Като новобранка и аз имах ванти. Полезни са само при каране с висока скорост в гората, но за сметка на това, можеш много лесно да отрежеш нещо на някой в града.

                    Просто като съвет, монтирайте ги преди разходка.
                    Помагат само при ниска скорост. При висока се късат заедно с ламарините.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                      ПДобре дошъл,колега!Пожелавам ти много приятни емоции с Фронтерата!Сподели подробности по монтажа на вантите,ако може!Пък то все отнякъде трябва да се почне-днес ванти,утре - кални гуми,вдругиден - лебедка....!
                      Последно редактирано от Николай Кесов; 13-03-11, 20:39. Причина: допълнение

                      Коментар


                      • #12
                        От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                        Мойте нали ги помниш. Най-слабата част беше въжето с дебелина ф 10. Ни си прав, че при определена скорост и дебелина на клона че се скъса.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                          Ако някой не знае кое е истинското предназначение на вантите:
                          Служат за простиране на мокрите чорапи след газене в локвата...

                          Това на майтап разбира се. Новият колега може и да няма гуми, но има мерак. Не го отказвайте, не се знае какъв пилот може да излезе...

                          Коега без майтап-ела другата седмица в Трявна.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Помагат само при ниска скорост. ...
                            Но много хубаво чупят стъкла като се откачат ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Един нов OFF ROAD МАНИАК

                              Малко инфо за колегите които веднага намират кусури/с шусеини гуми бил,с ванти бил,с фронтера бил/джипката е закупена преди седмица,хубавите неща като обурудване,гуми,лифт и всички други работи се случват бавно и постепенно заради финансовата страна и удоволствието когато виждаш как лека полека нещата се случват и ти носят наслада.Вантите бяха тествани събота и неделя при скорост 140км/ч и нямаше проблеми.Благодаря на колегите от Трявна за поканата,запазвам си правото за друг път,а на всички които бързат да намират кусури и недостатъци много здраве.За да си маниак не се изискват само нови гуми,лебедки,лифт А ЕДНО ГОЛЯМО СЪРЦЕ. Жалко че, не можах да снимам какво ми се случи тази неделя и от кеде ми се наложи да карам,но ситуацията беше доста критична заради развилнелия се силен пожар до яз.Лобуш на които се оказахме в епицентера.Надявам се скоро да има интересни снимки.Много здраве на всички

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X