Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимозаменяеми части

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Взаимозаменяеми части

    Предните мисля че ще станат.И на мен ми е минавала тази идея,но задните без сериозно преправяне е невъзможно,а да се сменят само предните се разваля визията на джипката
    Последно редактирано от KOLEV G; 17-04-10, 08:12. Причина: правоп. гр.
    ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
    Grand Cherokee 2.7
    GSM 0888148630

    Коментар


    • #17
      До: Взаимозаменяеми части

      Понеже по спешност в неделя ми се наложи да сменям подкачваща помпа, за сведение на заинтересуваните, такава за Омега, Рекорд и Аскона дизел в Евро 07 струва 32 лева и е 1:1 с оригинала. Ако на някой му трябват подробности, пазя кутията и бележката с каталожния номер и модела.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #18
        От: До: Взаимозаменяеми части

        Не видях (ако е писано се извинявам) тампон за скоростната кутия на ОФА КБ дали става от нещо , или да почвам съчиненията . Умопомрачителната цифра за оригинален , която ми обявиха вчера ( от порядъка на 280 лв. ) я оставям да тежи на съвестта на търговците .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #19
          От: До: Взаимозаменяеми части

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Не видях (ако е писано се извинявам) тампон за скоростната кутия на ОФА КБ дали става от нещо , или да почвам съчиненията . Умопомрачителната цифра за оригинален , която ми обявиха вчера ( от порядъка на 280 лв. ) я оставям да тежи на съвестта на търговците .
          аз още преди 5 години си го смених с оригинален, ( много съм бил глупав )
          мисля, че москвичовия от двигател ще пасне идеално, само ще направиш 2 дупки на оригиналната планка и ще хванеш москвичовия с болтове. На височина бяха 1:1 по спомен.
          no signature no problems

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X