Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • съвет

    Здравейте на всички малко темата ми не е за тук ,но гледам че има много знаещи хора в този форум,а пък и в опел форума не получих отговор,реших да пиша тук.Та въпроса ми е,решил съм да си вземам вектра Б с исузу мотора,интересуваме дали са с ел.управление на ГНП както на вектра Б с немския мотор 2.0 DTI и ако да дали го имат и те този проблем с дефектния ел.блок който изгаря.Благодаря предварително

  • #2
    До: съвет

    Първоначално публикуван от venkoni Преглед на мнение
    Здравейте на всички малко темата ми не е за тук ,но гледам че има много знаещи хора в този форум,а пък и в опел форума не получих отговор,реших да пиша тук.Та въпроса ми е,решил съм да си вземам вектра Б с исузу мотора,интересуваме дали са с ел.управление на ГНП както на вектра Б с немския мотор 2.0 DTI и ако да дали го имат и те този проблем с дефектния ел.блок който изгаря.Благодаря предварително
    Проблема при 1.7 исузуто се сраща също, но по рядко...Ако имаш възможност се огледай за 2.2 дизел, ако не според мен все пак е по добре да заложиш на 2.0 дизела 100коня дет, че другото и идва много слабо на тая голяма кола.
    Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X