Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Ха ха Алекс това е вече след ремонта . Виж колко свежо и гордо е застанала Фронти
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      По повод темата ми за криви дискове: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=180170 , да кажа какво направих днес по въпроса.
      Отидох до сервиза на Vladi333 обясних им проблема, първото нещо което направиха е нов баланс на всичките гуми, проверка на главините, водачите на апарата, зачистване на мястото около главините, съответно направих проба но биенето си остана, после замериха дисковете и се оказа преден ляв диск в края е изкривен. И от тук шефа на сервиза Влади ми препоръча оригинални спирачни дискове Textar и накладки Textar - Made in Germany от официалния вносител, дисковете и накладките на цена 430лв. без ДДС, 80лв труда и баланса на гумите 52лв. всичко ми излезе 562лв. без ДДС, не е малко за едни дискове но се надявам да са читави, времето ще покаже.

      Това което ми направи впечатление на новите дискове, че имаше някакво бяло защитно покритие, също така щампа с данни на самия диск, все белези които ги нямаше на Делфито ми....

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0.jpg
Прегледи:1
Размер:123.0 КБ
ID:5578490

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:130.1 КБ
ID:5578491

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:5578492

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:52.5 КБ
ID:5578493

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:103.4 КБ
ID:5578494
      А това са старите нови дискове, този с хикса е кривия.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090420142385.jpg
Прегледи:2
Размер:111.9 КБ
ID:5578495

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Пагид марка на Текстар ли е ?
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          Пагид марка на Текстар ли е ?
          Textar и Pagid са търговски марки на концерна TMD Friction, така че всичко е наред

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Днес се завирах под джипката да разкарам така наречените стъпенки поне за летния сезон, ако ми се занимава есента да ги чистя, боядисвам и т.н. ще си ги сложа пак, ако ли не... ще си карам с по-добра визия на джипката демек без тях. Смених и маслото, че му беше крайно време и завирайки се под джипката забелязах проблем... Преди три седмици взех джипката от ремонт на разни неща и след дълго, дълго чакане и се кефих докато днес не видях проблем свързан с ремонта. Виеше ми лагер на задна полуоска и ми смениха цялата полуоска с такава втора ръка. Убедиха ме, че така било най-разумно. Резултатът сега е теч от полуоската.... като се паркира и поседи малко на място се образува локвичка с размера на един лев по две на задната страна на джантата... да не говорим, че спирачният апарат е оклепан с масло, предполагам и диска отвътрешната страна целия е мазаляк. Утре отивам да правя рекламация, пък да видим... ще пиша подробна и напоителна тема за моите тегоби, ако не реагират адекватно на случката...
            ОФА КБ X20SE + метан

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Textar и Pagid са търговски марки на концерна TMD Friction, така че всичко е наред
              Павка да ти дам моята фронтера да я покараш 1 година става ли?
              no signature no problems

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                Павка да ти дам моята фронтера да я покараш 1 година става ли?
                Става Божко, нова ще ти я направя

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  Павка да ти дам моята фронтера да я покараш 1 година става ли?
                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  Става Божко, нова ще ти я направя
                  Евалата Павка,ти си нашта гордост,направо като видях какви цифри раздаваш .

                  п.п.Кандидатирам се да ти дам и мойта да ти я дам да я покараш и постегнеш.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Евалата Павка,ти си нашта гордост,направо като видях какви цифри раздаваш .

                    п.п.Кандидатирам се да ти дам и мойта да ти я дам да я покараш и постегнеш.
                    Май ще се наложи да се създаде отделна тема в която да състави график за предаване на Фронтерите за ползване от колегата Павел Василев .
                    Напред и нагоре
                    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                    0886769809-Юлиян
                    kiko00@abv.bg

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      хехеее, на всички ви фронтери ще ги направя нови , държа фронти да си е в отлично техническо състояние и това си ми е краста, макар и скъпа , особено като единствено мпс - за язовирчета, Родопите, дюните на Шкорпиловци, изобщо по умерени черни пътища, не я карам нарочно по-хард и в калища че частите и ремонтите ще ми излезнат съвсем златни

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        А в наше село понеже гумите на жипката са ми гоУеми след проверка на баланса един младеж е така ми стегна гайките

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0828.jpg
Прегледи:1
Размер:132.9 КБ
ID:5578513

                        След като видях какво се случи връчих ключа на собственика на сервиза до отстраняване на щетите, с краен срок УТРЕ
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Егати, да не са го завивали с тръба 2 метра дълга за тежка механизация

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Егати, да не са го завивали с тръба за ръждясали болтове на голяма тежка механизация
                            Пневматичен пистолет с регулиране на силата .Е това е на 3 скорост а има 4 скорост .
                            Напред и нагоре
                            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                            0886769809-Юлиян
                            kiko00@abv.bg

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                              Пневматичен пистолет с регулиране на силата .Е това е на 3 скорост а има 4 скорост .
                              Пищова е бил много нов.Никога не давам гумаджия да ми стега болтовете/гайките/,само ги пристяга,а аз си ги стягам лично.Щот съм брал ядове.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                И аз съм патил от същото, даже днес си показвах на Нешко кръстачката (вече на 50% ръчна изработка), която счупих собственоръчно в опити да развия болтовете на спукана гума.
                                Сега вече изобщо не позволявам на гумаджия да ми пипа гайките. Колата седи в двора, а аз търкалям гумите до гумаджийницата - на 50 метра от нас е. Той пък ми го връща, като ми помпа гумите на 2.5 - 3 атмосфери

                                П.П. Сдобих се 15" форумско лого. Сега си търся подходящ тас.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X