Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
    А честито , с по ниския борд е по спретнат ама не е ли малко тесен, колко см е ? Моя го пуснах 115 см ширина и въпреки това стои прилично
    Моя го хвaнaх от крaя нa зaдните стрaнични прозорчетa и се получи 114см. че неискaх дa изкaчa извън гaбaритa нa тaвaнa
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0172.jpg
Прегледи:1
Размер:154.3 КБ
ID:5528028Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0173.jpg
Прегледи:1
Размер:123.6 КБ
ID:5528029 От вчера с нови фланци от Вромос.

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
        Моя го хвaнaх от крaя нa зaдните стрaнични прозорчетa и се получи 114см. че неискaх дa изкaчa извън гaбaритa нa тaвaнa
        На мен ми харесва как е тази ширина. Точно се е плучило продължение на страничната дъда, погледната отпред.
        Сега като се замисля, май виждам защо не ще да стане като ку... в женски ръце. Тези релси, фабричните на тавана, са високи и самият багажник идва много високо от тавана. Няма какаво да се направи, но май това ни е визуалният проблем на дългите А фронтери, на които се добавя отгоре експедиционен багажник.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Днес реших да си поосвежа джантите,и ето резултата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131020_120641.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5528075Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131020_120518.jpg
Прегледи:1
Размер:230.1 КБ
ID:5528076Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131020_120524.jpg
Прегледи:1
Размер:181.8 КБ
ID:5528077

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Ето я мойта Фронтерка вече ( след опроводяването на горните халогени) в целия си блясъкНатиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00176.jpg
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:5529519
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Малко обновихме железата на Фронтерката, нов багажник на покрива, леко променен булбар за да се поберат по-големите халогени Hella, които между другото светят страхотно. Направа на изцяло нови прагове, че оригиналните бяха изгнили, и задни булбари или там както се наричат Обухме и зимните гуми и сега чакаме сняг.

              Поздрави колеги.

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                Времето показа! Разлепването на лепилото започна! Не става за тая работа - жалко.
                Следва тест с обущарско лепило - дано да е по-добре.
                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Привет Алекс, писал съм ти по-назад в поста си, че последно съм лепил с обущарско лепило но и с него се разлепиха по малко от жегите, и аз като колегата dushiDO те съветвам също за - двойно-лепяща лепенка Tesa-черна на цвят и пише специално за външни условия, че има и други подобни!, обърни внимание на етикетите им, издържаща на всякакви атмосферни условия 1.5 метра, лепи много здраво, не се влияе от външни температурни разлики, е и дебела около милиметър и е доста еластична. Но 11-13 лева парчето....
                Така, окончателно се убедих че с каквото и да залепим уплътненията, въпрос на време е да се разлепят, по-горе съм описвал с какво и сума ти лепила и варианти, нищо не траеше повече от 3-4 месеца, накрая имах късмет да купя 2-ра ръка в отлично състояние уплътнения, сега ги монтирах и заспаха, много съм доволен. Та който има същия проблем, да търси запазени и да не дава куп пари за лепила и нерви, ето и снимки как са се разлепили за кой-ли път, и последните две снимки с новите ми уплътнения

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:191120132114.jpg
Прегледи:1
Размер:75.3 КБ
ID:5538798

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:191120132113.jpg
Прегледи:1
Размер:74.3 КБ
ID:5538799

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:191120132116.jpg
Прегледи:1
Размер:79.2 КБ
ID:5538801

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:191120132115.jpg
Прегледи:1
Размер:111.8 КБ
ID:5538800

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Аз все още карам с въпросното лепило за гума. Тръгна да се разлепва, но малко и спря. Дори не съм направил тест с обущарско лепило. Бях си купил, ама ми го взеха и не ми го върнаха, а после ми казаха, че било свършило. Така и не съм си купил друго.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Най сетне женската на лебеда си намери място Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5538919Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b.jpg
Прегледи:1
Размер:163.5 КБ
ID:5538920Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c.jpg
Прегледи:2
Размер:144.7 КБ
ID:5538921
                    За първи път ми се случва, майстор да направи каквото искам

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Браво колега Traum, лебедката е монтирана правилно в смисъл на подходяща височина, как е захваната, бронята изглежда добре и масивна, имаш ли снимки да видим как е закрепена лебедката, бронята, колко е дебела ламарината на бронята, лебедката ти колко либри е, ще е интересно да има повече подробности

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Лебедката 8000 лб, тенекията е от 3 мм до 5 мм. Как е захванато - нямам идея. То времето ще покаже

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Много добре е станало . А торсиони натяга ли ? Едни 80 кг са в повечко, та не смачка ли предницата
                          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Почти не мръдна. Допълнително са само около 40 кг. лебедката 30 и някое друго кило от тенекиите. Заводски джибката си има железа, които си тежат и те. Имам чувството, че колата така е по-добре балансирана. Не съм натягал нищо.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Колега Traum , а я кажи откъде се оборудва с този Матадор , или си придобил Фронтито с тях ?
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Вече трета година ги карам -купих ги нови от една варненска фирма на сносна цена.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X