Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Добро утро колеги. Поръчах фланци от Вромос за ОФКБ-1995 г. C20NE. Нещо специфично по монтирането? Хубав понеделник!!

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
      Нещо специфично по монтирането?
      Гайките с лепило за резби-задължително.

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Не моя, ама пак е Фронтера

        Шнорхел, лебедка и фланци
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA128406.jpg
Прегледи:2
Размер:189.7 КБ
ID:5526951

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA128407.jpg
Прегледи:2
Размер:144.3 КБ
ID:5526952

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA128408.jpg
Прегледи:1
Размер:147.3 КБ
ID:5526953

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA128409.jpg
Прегледи:1
Размер:181.2 КБ
ID:5526955

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA128410.jpg
Прегледи:1
Размер:80.4 КБ
ID:5526956

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Яворе, да разбираме че вече предлагате шнорхели и за фронтера, а за фронтера КБ - А , имате ли , би ли споделил снимки на шнорхела как е монтиран към въздушния филтър, и лебедката как е захваната, изглеждат все едно са заводски монтирани, въпреки че според мен на лебедката и идва малко ниско разположена, но пък много прибрана , колко либри е лебедката?
          Последно редактирано от Еделвайс; 14-10-13, 10:45. Причина: допълване

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            шнорхела и стои екстра... само лифт и гуми трябват че е като лагерна количка
            no signature no problems

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Яворе, да разбираме че вече предлагате шнорхели и за фронтера, а за фронтера КБ - А , имате ли , би ли споделил снимки на шнорхела как е монтиран към въздушния филтър, и лебедката как е захваната, изглеждат все едно са заводски монтирани, въпреки че според мен на лебедката и идва малко ниско разположена, но пък много прибрана , колко либри е лебедката?
              Шнорхели има, цена 250лв. снимки от монтажа нямам, чак като я оборудвахме реших да и направя два три кадъра. Лебедката е захваната с три планки към рамата, и не е ниско разположена под нея има още чаркалъци и радиатори. Клиента иска колата отпред да е по ниска, пожела и лебедката да е само 6000Lb защото карал предимно по асфалт.

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Гайките с лепило за резби-задължително.
                Това с лепилото задължително - за винтчетата на китайските ръчни хъбове- да . Ама що пък и за фланците ?!
                Аз от 2 години и нещо карам с китайски фланци от "Вромос" и единственото им стягане беше при монтажа . Проблеми ( слава Богу! ) със саморазвиване не съм имал . Е , аз стягам равномерно и "на кръст" по принцип , ама мисля че това се подразбира за всеки монтаж.
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                  Ама що пък и за фланците ?!
                  "Вързан поп-мирно село",друго нема да ти казвам .Това,че при теб не са се разхлабвали некои гайки,не значи,че не са се разхлабвали на друг.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Това с лепилото задължително - за винтчетата на китайските ръчни хъбове- да . Ама що пък и за фланците ?!
                    Аз от 2 години и нещо карам с китайски фланци от "Вромос" и единственото им стягане беше при монтажа . Проблеми ( слава Богу! ) със саморазвиване не съм имал . Е , аз стягам равномерно и "на кръст" по принцип , ама мисля че това се подразбира за всеки монтаж.
                    +1

                    Има фланци и "фланци" на Бг пазара се появиха и такива от доста мека сплав. Естествено колкото и да ги стягате и лепите те си се само развиват или сплескват, улягат конуси и резултата е ясен.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Добро утро колеги. В неделя ги поръчах през интернет сайта на Вромос, а вече 4 ден не съм получил пратката. принципно за колко дни се изпращат? Че втори ден вали и идва събота и с момчетата трябва да се каляме, щеше ми се да се разширя до тогава. Хубав ден!

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
                        Добро утро колеги. В неделя ги поръчах през интернет сайта на Вромос, а вече 4 ден не съм получил пратката. принципно за колко дни се изпращат? Че втори ден вали и идва събота и с момчетата трябва да се каляме, щеше ми се да се разширя до тогава. Хубав ден!
                        Принципно срока за получаване е до 2 дни и до 3 дни ако единия ден се пада неделя, доколкото знам Явор работи с Лео експрес и е безплатна доставката за негови клиенти, обади се по телефона в офиса на Вромос и питай какво е положението.
                        Последно редактирано от Еделвайс; 17-10-13, 10:02. Причина: пояснение

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от нихорлиев Преглед на мнение
                          Добро утро колеги. В неделя ги поръчах през интернет сайта на Вромос, а вече 4 ден не съм получил пратката. принципно за колко дни се изпращат? Че втори ден вали и идва събота и с момчетата трябва да се каляме, щеше ми се да се разширя до тогава. Хубав ден!
                          Звънни на телефона им и питай. На мен някой ми беше объркал телефонния номер и пратката си киснеше в Еконт няколко дни...
                          ОФА КБ X20SE + метан

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Благодаря на отзовалите се. Чухме се по телефона.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Здравейте колеги,
                              днес след 3 дневно борене вече си имам товарен багажник!
                              Направата му се оказа истинско фиаско!!!
                              Първо купих един багажник от фронтера Б който много приличаше на последния представил се тук(В смисъл беше тесничък)
                              и реших че ще го разшира за да си стане.......абе приличен като за мойта фронтерка.Рязане с флекса снаждане с траби и ето първоначалния прототип:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00161.jpg
Прегледи:1
Размер:214.1 КБ
ID:5527614Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00160.jpg
Прегледи:1
Размер:189.4 КБ
ID:5527613


                              Обаче.......Някакси пак неможах да го припозная като МОЯ багажник........седеше отвратително високо борда така че се наложи и борда да се смъква на половина!
                              След извесно размятане на флекса и телоподаващото най накрая започна да ми заприличва на нещо като за мойта Фронтерка:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00166.jpg
Прегледи:1
Размер:206.5 КБ
ID:5527615


                              След допълнитеното напудряне с някой и друг халоген се получи това:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00167.jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5527616Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00168.jpg
Прегледи:1
Размер:94.7 КБ
ID:5527617


                              И за капак както го сложих дойде и първата му задача:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00170.jpg
Прегледи:1
Размер:125.5 КБ
ID:5527618



                              Остава да го обзаведа я с някой фланец я с джанти с отрицателно ЕТ за да го разкрача малко че сега е малко като щъркелче .
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                А честито , с по ниския борд е по спретнат ама не е ли малко тесен, колко см е ? Моя го пуснах 115 см ширина и въпреки това стои прилично
                                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X