Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    И на мен малко тесен ми идва багажника. Иначе моя полилей вече половин година не успявам да го счупя.Просто късмет може би.... Багажника не бих го причислил към оптичния тунинг-по скоро към практичния особенно при ходене по палатки и експедиции.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
      Не е въпрос за полилея или колко свети,просто ако я караш в гората бързо ще разбереш колко чупливи са халогените в тази си позиция.
      Аз в гората ходя с служебната.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_5207.JPG
Прегледи:1
Размер:556.4 КБ
ID:5526245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_5209.JPG
Прегледи:1
Размер:549.6 КБ
ID:5526246Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_5211.JPG
Прегледи:1
Размер:545.4 КБ
ID:5526247Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_5212.JPG
Прегледи:1
Размер:522.5 КБ
ID:5526248Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_5213.JPG
Прегледи:1
Размер:541.7 КБ
ID:5526249Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_5158.JPG
Прегледи:1
Размер:501.2 КБ
ID:5526250Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_5159.JPG
Прегледи:1
Размер:551.0 КБ
ID:5526251

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
        И на мен малко тесен ми идва багажника. Иначе моя полилей вече половин година не успявам да го счупя.Просто късмет може би.... Багажника не бих го причислил към оптичния тунинг-по скоро към практичния особенно при ходене по палатки и експедиции.
        Много си прав,много багаж ще сьбере.

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Мене ме радва много.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131011_154258.jpg
Прегледи:1
Размер:247.9 КБ
ID:5526252Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131011_154345.jpg
Прегледи:1
Размер:186.4 КБ
ID:5526253Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131011_101839.jpg
Прегледи:1
Размер:215.8 КБ
ID:5526254

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            И аз имам горен багажник - 2 релси. За моите цели ми върши работи.


            На една уж невинна разходка със жената и детето (което тогава беше на 1 годинка и 4 месеца) се оказа, че ще ни се наложи да се прибираме през един дърварски път, който май отдавна никой не ползваше - така съдя по клоните. Та някъде там задната дясна пластмасова заключалка си остана - в гората.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
              И на мен малко тесен ми идва багажника. Иначе моя полилей вече половин година не успявам да го счупя.Просто късмет може би.... Багажника не бих го причислил към оптичния тунинг-по скоро към практичния особенно при ходене по палатки и експедиции.
              Не се заяждам.И аз обичам да карам с добра светлина,но .Но открих по скъпия начин ,че за горско каране не е добра идея.Ползвам джипа за лов и за експедиции.
              А за багажника,кой каквото му е удобно.За мен е тесен.Имайки предвид експедициите ще ми е добре с по широк.
              Ама не е зле колегата да сподели ,къде е праван неговия ,и естествени ,цени.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                Не се заяждам.И аз обичам да карам с добра светлина,но .Но открих по скъпия начин ,че за горско каране не е добра идея.Ползвам джипа за лов и за експедиции.
                А за багажника,кой каквото му е удобно.За мен е тесен.Имайки предвид експедициите ще ми е добре с по широк.
                Ама не е зле колегата да сподели ,къде е праван неговия ,и естествени ,цени.
                То аз си го правих. Трьби,колена,кит,прахово около 100лв.

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Така е!Кой от каквото има нужда!Щом този багажник ти върши работа моето мнение не е от значение.И наистина говорех за чисто визуално малеене спрямо други багажници които съм виждал,
                  като на колегата ianely.Колкото до полилея и при мен той е на дневен ред.Колкото до това дали е уместен за каране в гора.....ми незнам мен ме е страх от мечки.........така че
                  при мен ще си е за пред каките в местното кафене.Разбирасе може да има и фалове при евентуални разходки с колеги но като гледам колко често успяваме да се организираме........се ще
                  прежаля 50-тина лева за по 3 години.

                  П.П. Янчо мога ли да те помоля да снимаш твоя багажник и да ми пратиш малко снимки че трябва да си правя и аз?
                  Последно редактирано от neshko; 11-10-13, 22:40.
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Аз тази година срам не срам не се класирах за нито една разходка.
                    За сметка на това участвах на състезанието миналата седмица в Зверино. Направиха клас Ентусиаст - за такива като мен, дето си карат джипките като всекидневна кола, но ги сърби къде не трябва.
                    Още на тренировките седмица-две по-рано на трасето на Нови Искър (преди състезанието там) взе да се чува малко по-странен шум от към ауспуха. На състезанието в Зверино този шум се затвърди. Можех да конкурирам дизелите по озвучаване без проблем.
                    Та по този повод нещо по темата: От 2 дни съм с ново гърне - за Митцубиши 3.0. На размер е същото, но се оказа че монтьорът е "гъзоръка твар" и го е монтирал 5-10 см по-ниско от обичайното. С обяснението да не удря горе, където има място бол. Та май скоро ще ми се наложи лифт на гърнето
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от atanas0101 Преглед на мнение
                      Аз в гората ходя с служебната.[ATTACH=CONFIG]636456[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]636457[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]636458[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]636459[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]636460[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]636461[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]636462[/ATTACH]
                      Ми ще се разсърдя докато неполуч данни за машината от снимката.Нали си споделяме машините във форума.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Новият Форд Рейнджър -за момента мненията са ,че става ако друг плаща ремонтите Относно снимките на моя багажник тия дни ще го снимам.

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Тя стана на 50000км за 1 година,за сега няма дефекти.Предимно се кара в гората.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Това не е новия модел рейнджъра.
                            СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                            ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Много си му е добър багажника на колегата . И прожекторите отгоре вършат хубава работа.
                              Иначе наистина е въпрос на вкус . Но от друга страна , човек трябва да препати , за да "налади" нещата според собствените си изисквания. В този смисъл , ако багажника му умалее , ще си врътне по-голям . .. и ще си се разхожда отгоре ...като мене
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от Plamen0401 Преглед на мнение
                                Това не е новия модел рейнджъра.
                                Прав си! Предпоследния е. Моя грешка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X