Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

    Първо за много години на всички.
    Здраве,щастие и много късмет през новата 2011г.

    Първоначално публикуван от LEXMAUL&BMW Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]284906[/ATTACH]
    Перфектен външен вид.
    Последно редактирано от STROIL; 02-01-11, 10:21.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

      Първоначално публикуван от LEXMAUL&BMW Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]284906[/ATTACH]
      За много години на всички.Към КРАСИ станала е много добре.Давай снимки с лебедката да я скиваме.
      sigpic

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

        Утре ДАЙ-БОЖЕ започваме монтажа...

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

          Току-що си я взех от сервиза и отново е със стария фейс и нов грим (т.е. боя) по лицето.
          Утре ще я преобуя като хората и на следващата софт разходка мисля да съм на линия.
          OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

            Не е от днес, но...След като краят на миналата година ми диагностицираха сума ти работи за смяна по окачването, закупих част от тях от тук-биалетки, шарнирен болт, кормилни накрайници(и на лично благодарих, но и тук да го направя мерси Фанатик за насоките към магазина). За съжаление положението не се оказа чак толкова тежко колкото ми го представиха, сам си смених биалетките и шарнирният болт, кормилните накрайници се оказаха здрави, не стига това ами от магазна ми дадоха вътрешен и външен за Фронтера А, е те са 27лв. та е прежалимо. Никъде не намерих първо налични, и второ на нормални цени тампоните за горните носачи, обиколих сигурно поне 10 магазина, накрая се ядосх и си ги поръчах от милнерофроуд-Англия.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_45961.jpg
Прегледи:1
Размер:198.7 КБ
ID:5241401 Тази скромна пратка-4 тампона на горните носачи, два външни маншона и двата тампона на стабилизиращата щанга ми излязоха с доставката около 200лв, ако трябваше да ги купя от тук щяха да ми струват 848лв и да ги чакам поне 2 седмици. Както и да е от вчера са ми на колата и може и да си въобразявам, но се усеща разлика, та да ми е честита чисто новата предница

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

              848 цирея да излязат на този който тие казал тази цена.Два маншона са 20-30лв. ,два тампона за стаб. са ок.15лв. макс. ако отидеш в магазин където продават тампони,втулките не знам колко струват(не съм сменял),ама не са по 200лв броя май.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
                848 цирея да излязат на този който тие казал тази цена.Два маншона са 20-30лв. ,два тампона за стаб. са ок.15лв. макс. ако отидеш в магазин където продават тампони,втулките не знам колко струват(не съм сменял),ама не са по 200лв броя май.
                Тампоните за горните носачи ги има и по 10 лв. на брой, въпроса е че изкарват 1 месец, а смяната си е кофти. Аз съм сменял 3 пъти от келешлък все купувах някви измислени. Накрая си купих за 60 лв. на брой и приключих драмата вече 2-ра година съм с тях и нямат спомен от износване.
                no signature no problems

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                  АЗ не съм сменял, но от прочетеното останах с впечатление за ок.50-60лв добри.На базата на кое са му казали 850лв. ???
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                    Здравейте,а някой правил ли е сметка колко ще излезе смяната на где що има тампонче.Става въпрос за ОФА.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                      Цените за Фронтера А настина са такива-за около 50-60лв може да се намерят тампони, но аз карам Фронтера Б 2000г. там цените са като за позлатена. Тези "скъпи" цени са от всички официални магазини за Опел части, неоригинални няма, евентуално от Исузу, обаче като не им излезят по каталог отказват да проверяват, дори да ги сваля няма с какво да ги сравним, защото нямат налични. За радиатора например ми обявиха към 1200лв., беше ми се спукало горното казанче, за Фронтера А намерих неоригинален(за 2.2 двигателя) за съжаление не е същият, но пък струва към 300-350лв.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                        Трябваше да се вземат размери преди да ги сложиш!Нямаше да се учудя ако са същите като на ОФА.Не вярвам да са седнали инжинерите и да модифицират нещо работило добре 10г.Разликите би трябвало да са в купето и моторите.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                          Днеска от нямане на работа, си смемих крушките с тези:
                          OSRAM NIGHT BREAKER H4 12V/55W
                          90% mehr Licht
                          35 Meter Meter Lаngerer Lichtkegel
                          10% weisseres Licht
                          ... разликата е очевАдна, комплекта ми излезна 36лв. с поставянето, особенно при нощно каране осветеносттa е в пъти по-голяма и фигурите и пейзажа са доста по контурни и различими, светят в малко по-бялата гама от нормалните.
                          Последно редактирано от E34PSH; 07-01-11, 17:31.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                            Ето я повдигната още малко,с монтирана лебедка...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dsc03394.jpg
Прегледи:2
Размер:130.1 КБ
ID:5241852Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03397.jpg
Прегледи:2
Размер:87.2 КБ
ID:5241855Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03395.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5241854Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03398.jpg
Прегледи:1
Размер:100.2 КБ
ID:5241856

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                              Майстора е ЕВГЕНИ ТУРБОТО.Ще видя с какво друго ще го тормозя скоро...

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                                уникална....друго няма какво да кажа!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X