Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

    Първоначално публикуван от minchevp Преглед на мнение
    Четох ,че колегите позват шарнири с гресьорки за Трупър .Не знам дали е от значение точно модела,но може би трябва да се търси от края на 90-те!?!?
    Едни и същи са,но много рядко някой търговец да ти каже че е така.Поне при нас от 100 един каза че са едни и същи.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

      Първоначално публикуван от kole6anski Преглед на мнение
      Едни и същи са,но много рядко някой търговец да ти каже че е така.Поне при нас от 100 един каза че са едни и същи.
      Затова явно си има причина!?!...,но съм решил да търся Японски шарнири за Трупър с гесьорка...Засега съм почистил маншона,натъпках го с грес и обилно го замазах отвън ,зада не влиза вода и боклук!Към момента оплаквания нямам-не хлопа ,предницата е стегната и шумове няма ,...просто го видях!

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

        Първоначално публикуван от minchevp Преглед на мнение
        Явно има конструктивни разлики в задния кардан при къса и дълга база!!![ATTACH=CONFIG]276168[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]276167[/ATTACH]
        На моята няма никакви гресьорки на задния!!!!
        На предния кардан има три...озадачи ме факта,че гресьорката на вала не е откъм шлиците ,а е разположена в противоположния край


        [ATTACH=CONFIG]276173[/ATTACH]

        Изчетох темите за "Каретата" и за проблемното "Гумено каре" при Ф.А.К.
        От снимката на предния кардан се вижда,че при дългата база на Б-серията няма такова!
        При мен гресьорките и на двата кардана са в предната ( тънката ) им част, там, където двете части на кардана влизат една в друга. Нямам гумено каре никъде.
        За гресьорките на каретата на задния кардан - погледна ли и в горната им част ( мърдаш колата напред, назад )?
        Казано е:
        -"Обичай ближния",
        щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

          На ОФБ-ДБ гресьорки на задния кардан няма има само на предния като едната е на доста криво место.
          OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
          Polaris Sportsman 800 EFI

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

            Първоначално публикуван от falkongp Преглед на мнение
            На ОФБ-ДБ гресьорки на задния кардан няма .....
            Абе,..и аз това казах в пост263 ,а... по-късно качих и снимките на карданите за да няма съмнения по отношение наразликите в конструкциите им при КБ и ДБ.
            Първоначално публикуван от falkongp Преглед на мнение
            ...само на предния като едната е на доста криво место.
            ....тази на карето към РК...,там пречи и гредата с тампона на СК!
            Поздрави.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

              Първоначално публикуван от minchevp Преглед на мнение
              ....тази на карето към РК...,там пречи и гредата с тампона на СК!
              ...
              На самата греда, под карето има отвор - пъхнах накрайника на такламита през него и след това уцелих гресьорката!
              Казано е:
              -"Обичай ближния",
              щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                Днес си монтирах допълнителни дълги,но нещо не ми хареса как стърчат напред и с мойто майсторче измайсторихме некъкви железа отпред да ги пазят от клони.Ей ги:

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                  Е как да не се похвали човек-е сега пристигна.Дааа,отваря ми се работа.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                    Честито!Ще пуснеш снимки от монтажа,нали?

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                      Днес /по-точно, нощес/ направих малък тунинг на моята Фронтера. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ouch.gif
Прегледи:1
Размер:8.6 КБ
ID:5234802

                      OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                        Първоначално публикуван от Vlados Преглед на мнение
                        Днес /по-точно, нощес/ направих малък тунинг на моята Фронтера.
                        E добре си я тунинговал, това е по-плашещо от всеки булбар
                        къде я жулна така нежно? Има ли други поражения освен видимите.?
                        Няма да се плашиш железата се правят, важното е да няма пострадал човек.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                          Реших да покарам кънки на лед, но понеже не ми се слизаше от джипката, реших направо с нея да се попързалям. Пострадали, освен коляното ми няма. Колата вече е в бокса, надявам се да няма нищо повече от видимото. Цял ден я движих на собствен ход и не ми направи впечатление да има нещо притеснително.


                          OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                            Добре, че номерът е невредим, че той струва повече отколкото ще дадеш за ремонта май. Пък и иди обеждавай застрахователите колко пари си дал за него

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                              Първоначално публикуван от Vlados Преглед на мнение
                              Днес /по-точно, нощес/ направих малък тунинг на моята Фронтера. [ATTACH=CONFIG]279897[/ATTACH]
                              От подобен тунинг направо ми се повдига...жалко наистина,ако сам си го направил!!!
                              Пожелавам Ви скорошно "оздравяване"!

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по ФРОНТЕРАТА?

                                След подобен, но доста по-лек "тунинг" на моята и направих сегашната броня, сега ми харесва много повече отпреди тунинга

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X