Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    За Фронтера май имаше копия на Айсин които са хубави, а и нови бяха около 200лв. Не си заслужава да купуваш и слагаш уморени, освен ако не са ти подарък.
    Не пиши глупости. Нема здрави ментета.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
      Не пиши глупости. Нема здрави ментета.
      Що, ти колко като от тия в Колос си строшИл ?!
      Илийка, не всички гонят спортни резултати с кални 33"+ в Лозенската планина при кофти време.
      За рибарските му разходки ще са повече от добри.

      P.S. Никой не оспорва качествата и цената на оригинала.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Принципно знам от кое какво да очаквам, не се драпайте за глупости. Реално най-вероятно ще взема китайчета нови, дали от колос, вромос или друго място, цената е все близка. Ползвани съм склонен да взема според цена и модел/марка, като двете трябва да са съпоставими.

        Реално Джоу е прав, едва ли ще строша китайчетата. Аз даже на Киата инерционните автоматични не съм чупил и ми издържат, а реално са по-слаби от автоматичните на фронтерата.

        Принципно и оригиналните автоматични ще ми вършат чудна работа, но заради олигофрена който ги е натъпкал с грес и не са изключвали адекватно, единия е малко сякаш поизносен и макар да почна да включва и изключва след обслужването му нямам 100% доверие.

        Ръчвен даже и втора ръка използван пак ще ми е по-сигурен от тия в момента. Дори да е ползван и товарен, едва ли ще е по-слаб от автоматичния, без значение дали е оригинален или китайски. Така поне си мисля аз де.
        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Няма драма, говорим си, просто секи има различен изказ.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            E па в амазон PowerWinch , с доставката до мамковината ни, излзиат 280 кинта(мисля, че и AISIN мярках на подобна цена) - защо да си купя менте за 200?!?
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              E па в амазон PowerWinch , с доставката до мамковината ни, излзиат 280 кинта(мисля, че и AISIN мярках на подобна цена) - защо да си купя менте за 200?!?
              Е, тва си е оферта.
              Просто нашенските предложения са - отиваш и взимаш, или на другият ден от куриер, а и фронтерските хъбове съм ги гледал м/у другото докато прехвърлям офертите.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Ако марковите излизат на такива пари с доставка, по-добре такива. Локалните са между 210 и 250 за китайчета. При положение, че не ми е спешно, може и от вън да поръчам.
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Нелоши ментета е силно казано. Разбира се, който кара оффроуд "друсни полянка" или си ходи с джипа до вилата, може спокойно да кара с китайските ментета. Просто не стават за сериозен оффроуд.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Моя опит показва че китайските, както им викате ментета (аисин копия) са по добри ом марковите авн. В пъти.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Аз, за всички УМОРЕНИ стари ейджани ще дам некой дребен лев, може и счупени....,!!.. Еи,така щото съм глупав.
                      Последно редактирано от isuzo; 03-03-18, 23:20.
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Лепих радиатор.
                        Цепка 10см точно на ръба срещу вхоящия маркуч. Където свършва дъгата и става ръб за защипване на металната лаистна.Доколкото четох- масово там е проблема,преполагам от вибрациите.
                        Отворих лаистните,извадих платмасата и пробвах да натикам с поялник стълкофибърна мрежа за изолации. Полууспешно понеже пласмасата сякаш се изпарява повече отколкото да се топи.
                        Пробвах силикон 1200 градуса за камини,накапвах полипропилен и изобщо всичко лепящо върху една равна част отгоре. Днес след като изсъхнаха,най ми вдъхна доверие от всичко ПУ-50 на ден бравен.
                        Омазах отвътре,като пробвах да армирам с лентичка от стъклени нишки/не е мрежичка ами плътна/ май за гипскартони се използва. Тънък слой,лента,отгоре дебел.
                        Тънък слой ПУ и между гуменото уплътнение на радиатора и пластмасата и затворих с лаисните,с керпедена. Отгоре пристегнах пластмасата през най-горните ламели със свински опашки, но мисля утре като изсъхне,там където е цепнатината ,да вкарам малко тел в процедурата,да съм сигурен че няма да може поне да се отваря.
                        Ако не текне ще черпя. Ако текне засилвам джипа към морето за изкуствен риф, че нещо съм му набрал.
                        Цяла година го държа заради 5-15 дена в годината да го ползвам за асансьор и в най-голяма виелица му замръзна газта.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          И
                          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                          Лепих радиатор.
                          Цепка 10см точно на ръба срещу вхоящия маркуч. Където свършва дъгата и става ръб за защипване на металната лаистна.Доколкото четох- масово там е проблема,преполагам от вибрациите.
                          Отворих лаистните,извадих платмасата и пробвах да натикам с поялник стълкофибърна мрежа за изолации. Полууспешно понеже пласмасата сякаш се изпарява повече отколкото да се топи.
                          Пробвах силикон 1200 градуса за камини,накапвах полипропилен и изобщо всичко лепящо върху една равна част отгоре. Днес след като изсъхнаха,най ми вдъхна доверие от всичко ПУ-50 на ден бравен.
                          Омазах отвътре,като пробвах да армирам с лентичка от стъклени нишки/не е мрежичка ами плътна/ май за гипскартони се използва. Тънък слой,лента,отгоре дебел.
                          Тънък слой ПУ и между гуменото уплътнение на радиатора и пластмасата и затворих с лаисните,с керпедена. Отгоре пристегнах пластмасата през най-горните ламели със свински опашки, но мисля утре като изсъхне,там където е цепнатината ,да вкарам малко тел в процедурата,да съм сигурен че няма да може поне да се отваря.
                          Ако не текне ще черпя. Ако текне засилвам джипа към морето за изкуствен риф, че нещо съм му набрал.
                          Цяла година го държа заради 5-15 дена в годината да го ползвам за асансьор и в най-голяма виелица му замръзна газта.
                          Изпарява се защото не е пластмаса,по близко е гетинакс. Ако ще я хвърляш за един радиатор, имам голям двор!?.
                          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Пластмасов
                            Радиатор не се лепи.,.!!?? . ПОВЯРВАИТЕ МИ.
                            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Не съм и останал със заблуждението че ще изкара 5 години ежедневна употреба.
                              Това нещо само му се плащат данъците и се ползва за асансьор. Устройва ме на напълно загрял двигател да изкара макс. 30 минути. Един два пъти зимно време. В повечето случаи не успява да загрее до най-долната чертичка за километър.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                Не съм и останал със заблуждението че ще изкара 5 години ежедневна употреба.
                                Това нещо само му се плащат данъците и се ползва за асансьор. Устройва ме на напълно загрял двигател да изкара макс. 30 минути. Един два пъти зимно време. В повечето случаи не успява да загрее до най-долната чертичка за километър.
                                Извинявай за любопитството, ама какъв е тоя асансьор
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X