Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от drakon27 Преглед на мнение
    Значи нашите фронтаци са тръгнали много силно към ретрото .....търся от 20 дни може би вече разширителен съд за антифриза на 2,3 тди и ми казаха последно, че няма щото не се произвеждали вече въпросните казанчета
    Около 15, 20лв. струва казанче за Корса. Мисля, че дизеловият вариант беше най-близък до нашите разширителни съдове. Трябва само да му се преправи окачването и си готов!
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Забелязах тези дни в жегите, че при дълъг престой на място за време около час при пуснат климатик, по някое време усещах че не охлажда така студено както е при движение, оказа се че радиатора за климатика външно е замърсен с буболечки, листа, мръсотия, взех обезмаслител обилно пръснах двете пити на радиаторите, оставих да подейства няколко минути и обилно изплакнах с вода от маркуча, нарочно не исках с пароструйка че ще изкривят ламелите на питите, що мръсотия падна та се видя и алуминиевия цвят, тествах пак климатика при дълъг престой на място, всичко е вече ок.
      Последно редактирано от Еделвайс; 12-08-17, 21:17. Причина: Пояснение

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Здравейте,
        Може ли да уадрите едно рамо с информация, къде да намеря кука за теглича за моята фронтера Б?
        Става въпрос за кука за оригиналното гнездо, което е доста нестандартно или просто не зная къде да търся.
        Ето снимка (не е моята фронтера, просто илюстративно)
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:101.4 КБ
ID:5763489

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от SGeorgiev Преглед на мнение
          Здравейте,
          Може ли да уадрите едно рамо с информация, къде да намеря кука за теглича за моята фронтера Б?
          Става въпрос за кука за оригиналното гнездо, което е доста нестандартно или просто не зная къде да търся.
          Ето снимка (не е моята фронтера, просто илюстративно)
          Ето: http://www.vromos.com/shop/4x4-akses...tandart-3inch/

          само си премери отвора и го сметни в инчове че има 5 стандарта.
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Ето: http://www.vromos.com/shop/4x4-akses...tandart-3inch/

            само си премери отвора и го сметни в инчове че има 5 стандарта.
            Благодаря за отговора, но тези не ми вършат работа, защото ако се вгледаш отвора за куката не е паралелен на земята, а е под наклон. Т.е. и самата кука трябва да прави извивка, за да е паралелна, иначе ще е забита надолу и за нищо няма да ми служи.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от SGeorgiev Преглед на мнение
              Благодаря за отговора, но тези не ми вършат работа, защото ако се вгледаш отвора за куката не е паралелен на земята, а е под наклон. Т.е. и самата кука трябва да прави извивка, за да е паралелна, иначе ще е забита надолу и за нищо няма да ми служи.
              Слагаш я наобратно и отгоре завиваш топка. Няма как да не ти върши работа щото това е единствения вариант за този тип тегличи. Другото което се сещам е че не ти е хоризонтиран самия теглич. Заглеждайки се в твоята снимка виждам че липсва единия болт от лявата страна който хваща квадрата на теглича за планката, та може и да не ти е наред самия монтаж.
              no signature no problems

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                Слагаш я наобратно и отгоре завиваш топка. Няма как да не ти върши работа щото това е единствения вариант за този тип тегличи. Другото което се сещам е че не ти е хоризонтиран самия теглич. Заглеждайки се в твоята снимка виждам че липсва единия болт от лявата страна който хваща квадрата на теглича за планката, та може и да не ти е наред самия монтаж.
                Самата система е много странна.
                За първи път ми е трудно да намеря в Интернет вариант, които да ми върши работа.
                Иначе по улиците съм виждал други фронтери Б с този тип теглич и си е точно така системата. Това е оригиналната система, на повечето 2.2 ДТИ я има.
                Иначе виж какво трябва да представлява самата кука:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:images.jpg
Прегледи:1
Размер:16.0 КБ
ID:5763742Натиснете снимката за да я уголемите

Име:descarga.jpg
Прегледи:1
Размер:15.7 КБ
ID:5763741

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Имам цял теглич с такава кука (неразглобяем) за Фронтера А, предполагам, че ще пасне на шасито на Фронтера Б, интересува ли те?
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    От А на Б не става. Куката е специфична и оригинална..Имам.
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от SGeorgiev Преглед на мнение
                      Самата система е много странна.
                      За първи път ми е трудно да намеря в Интернет вариант, които да ми върши работа.
                      Иначе по улиците съм виждал други фронтери Б с този тип теглич и си е точно така системата. Това е оригиналната система, на повечето 2.2 ДТИ я има.
                      Иначе виж какво трябва да представлява самата кука:
                      ъъъъ да, прав си. Това не е американски тип а някакво брандирано лайно на фронтера явно.... ще ти трябва оригинална кука май....
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                        От А на Б не става. Куката е специфична и оригинална..Имам.
                        А знаеш ли къде мога да намеря?
                        Твоята ако не я ползваш, бих имал интерес да я закупя.

                        Имам цял теглич с такава кука (неразглобяем) за Фронтера А, предполагам, че ще пасне на шасито на Фронтера Б, интересува ли те?
                        Както каза колягата Isuzo, съмнявам се да стане, а цял теглич на този етап все още не искам да сменям. Ако евентуално не успея да намеря кука, май на там ще отидат нещата. Все още имам надежда, че някъде, в някоя морга ще изникне нещо. Или някой колега тук във форума ще ме светне откъде мога да намеря кука.

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Здравейте колеги, интересува ме за Фронтера А дълга продават ли се въздушни възглавници, които се монтират в пружините.

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            От магазин Олимпия предлагат неоригинални тампони по 118лв. десен и 148 ляв. Според тях и двата се харчат еднакво, но защо има такава разлика в цената не знам... Споделиха, че са продавали и тампони от Димитров, но след много оплаквания са се отказали. И те така...
                            ОФА КБ X20SE + метан

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Ами много просто: Къса се предимно (да не кажа "само") левият - "логично" е да е по-скъп.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                За кои тампони става въпрос.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X