Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    От две години търся един правоъгълен халоген, който е в бронята, засега успех нямам!

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Aaa, Павка, аз не съм разбрал добре къде точно ти тропа, иначе още тогава щях да ти кажа с оплътнение за прозорци,дори да не това от алуминката,става и от тези който се лепят
      C20Nе '94 KБ

      https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
        Aaa, Павка, аз не съм разбрал добре къде точно ти тропа, иначе още тогава щях да ти кажа с оплътнение за прозорци,дори да не това от алуминката,става и от тези който се лепят
        Добре, че Павката не си е сложил от тез дето се лепят, че от жегата лепилото ще остане по капака
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
          Добре, че Павката не си е сложил от тез дето се лепят, че от жегата лепилото ще остане по капака
          Дали? Има дни кафяви с двойно лепещо. Слагал съм такива и нищо не ми се е разтичало. Или имаш нещо друго предвид
          C20Nе '94 KБ

          https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
            Дали? Има дни кафяви с двойно лепещо. Слагал съм такива и нищо не ми се е разтичало. Или имаш нещо друго предвид
            Има кафяви, бели, български, уж немски и всякакви други Пробвал съм различни. След два несполучливи опита да уплътня с тях задната врата се отказах... От жегата лепилото се размеква, уплътнението се откача и после чистиш лепило...
            ОФА КБ X20SE + метан

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Здравейте, колеги,

              Днес смених маслото, масления и въздушния филтър. Сложих масло Repsol 10W40, пълна синтетика. Цена за 5 л. масло, маслен и въздушен филтър-54 лв. с ДДС. Цена за смяна на горепосочените неща - 10 лв.
              Също така имаше скъсана дясна биалетка. Момчетата от сервиза не разбраха от какъв джип е слагана, но е коренно различна от тези на Исузо и Опел. Проблема беше решен със заваряване.
              Остава да разбера от къде чука на метал от време на време. Преди няколко дни се скъсваше да чука, когато ударех на дупка или слизах от пешеходна пътека. Днес, по път за сервиза не се чу, а определено хамалската се целих в дупките. В сервиза казаха, че са проверили всяка сглобка, съединение, тампон и т.н. и всичко е наред. Дори са гледали да не е скъсала заварката купе-шаси. Единственото предположение е в амовете. На някой да му се е случвало подобно нещо?

              Поздрави,
              Ники
              Николай Савов
              Опел Фронтера А КБ, 2.0
              +359885 07 00 92

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
                Здравейте, колеги,

                ...Дори са гледали да не е скъсала заварката купе-шаси...
                Че няма ли тампони между шасито и купето? Като се смачкат, точно на метал чука.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                  Че няма ли тампони между шасито и купето? Като се смачкат, точно на метал чука.
                  Ако нещо не беше наред, вярвам, че щяха да ми споделят.

                  Поздрави,
                  Ники
                  Николай Савов
                  Опел Фронтера А КБ, 2.0
                  +359885 07 00 92

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    С какви хъбове си? Ако са ръчни,пробвай при появата а този симптом/шум,да ги заключиш,и да пробваш с заключени как е.

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      С какви хъбове си? Ако са ръчни,пробвай при появата а този симптом/шум,да ги заключиш,и да пробваш с заключени как е.
                      С ръчни съм. И при заключени хъбове и зацепен преден мост на черен път пак чукаше.
                      Николай Савов
                      Опел Фронтера А КБ, 2.0
                      +359885 07 00 92

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Кормилният прът как е?

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          Кормилният прът как е?
                          Има похлопващо каре на кормилния прът още от както съм я взел, т.е. преди 4 месеца. Но това не е проблема. Сега съмненията падат към тампони на двигателя.
                          Николай Савов
                          Опел Фронтера А КБ, 2.0
                          +359885 07 00 92

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Амортесьор по вероятно да чука,от тампона,поне с което се сблъсках, само се появяват вибрации гадни и про потегляне в завой тресе.
                            C20Nе '94 KБ

                            https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
                              Амортесьор по вероятно да чука,от тампона,поне с което се сблъсках, само се появяват вибрации гадни и про потегляне в завой тресе.
                              Благодаря за информацията.
                              Николай Савов
                              Опел Фронтера А КБ, 2.0
                              +359885 07 00 92

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Купих си истински дебели кабели за ток 1000 А, вътре под обвивката проводниците са медни и многожилни, много са дебели и как тежат тези кабели не е истина, нищо общо с китайските, досега никога не съм имал кабели за ток, но нали вече карам автомат и само заради тази причина си купих кабелите и ако се наложи по някаква причина и ми спадне акумулатора, да имам аварийна готовност.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X