Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    баси грозната джипка
    с тоя кютук клони ли ще береш?
    Не возя си разни работи.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
      Абе колеги,вие за един фар ще вкарате човека в затвора бе, ще заслепи някои ще предизвика катастрофа и т.н.кви са тези глупости големи професори.По ваща логика не трябва никои нищо да пипа по джипаси.Без лоши чувства.
      Професор не съм, а и не мисля да ставам, но като те гледам как пишеш май и средно нямаш... Така, че почети малко, образовай се и после пак ела да коментираш нещо, от което явно си нямаш идея! По принцип по кормилна уредба, спирачна система и също така светлини се пипа само, ако имаш идея, какво правиш! А иначе дали трябва да пипа някой нещо по "джипаси" съм дал мнение по-горе. Хубава вечер и без лоши чувства!
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
        Професор не съм, а и не мисля да ставам, но като те гледам как пишеш май и средно нямаш... Така, че почети малко, образовай се и после пак ела да коментираш нещо, от което явно си нямаш идея! По принцип по кормилна уредба, спирачна система и също така светлини се пипа само, ако имаш идея, какво правиш! А иначе дали трябва да пипа някой нещо по "джипаси" съм дал мнение по-горе. Хубава вечер и без лоши чувства!
        Хахаха,аз ли да почета,то само с четене не става,като гледам ти май си мислиш че като си прочел нещо и всичко знаеш,да ама не.Вярно че не си истински професор няма и да бъдеш,ти си форумен професор.През моите ръце колко колко техника и километри са минали,при теб приятел няма да мине цял живот.Айде без лоши чувства.
        SUZUKI VITARA V6
        HONDA CBR 919RR
        MERCEDES ML
        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Между другото имaше хaйки зa проверки нa фaрове ,тaкa че товa би вършило рaботa и въобще товa е рaботa нa технически служби и КaТ.Колко по опaсни фaрове имa нaистинa, тип игрaещa светлинa или светещ един кaто нa мотор ,зa "зaбрaнените "ксенони въобще не комaнтирaм ,тa тези нещa срaвнени с некъв плексиглaсов фaр сa достa по притеснителни!Лудия технически дори и издържaн и изпълнен грaмотно тунинг също,освен aко не мине през съответните служби ,но тук у нaс те сa пълен цирк ,тa се губи всякaкъв смисъл.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Ако съответните служби у нас не бяха пълен цирк, щяхме да си караме Фронтерите с гуми за мъгла 235/75/15 и всякакъв вид лифт щеше да бъде утопия. Аз съм "Не, благодаря!" Засега ме устройва, че можем да си правим всякакви извращения по колите и да минаваме технически преглед без проблеми.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
              Ако съответните служби у нас не бяха пълен цирк, щяхме да си караме Фронтерите с гуми за мъгла 235/75/15 и всякакъв вид лифт щеше да бъде утопия. Аз съм "Не, благодаря!" Засега ме устройва, че можем да си правим всякакви извращения по колите и да минаваме технически преглед без проблеми.
              +1 Колега имаш бира от мен!
              Range Rover p38 4.0 V8 2011-2013-R.I.P.
              Opel Frontera A 2.3TDI-RIP-->2.5 V6 -Long live the Scrap.
              "Кучетата лаят-кервана си върви"

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Имaх в предвид ,изврaтен тунинг дето си сaмо и единствено зa теренa.Срещу нормaлен лифт и тунинг никой нямa нищо против.Не мисля че един джип тунинговaн тип БеЛaЗ е еднaкво опaсен с един нормaлно лифтнaт,контролa е рaзличен особено в грaдскa средa .И нa мене ми е по спокойнп с джугaн в гурътъ .
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                  ...Само ще завърша, че не съм против това всеки да си човърка и модифицира МПС-то. Имам само против тези, които слагат пърдящи ауспуси, или ми светят в очите, като се разминавам с тях.
                  Пичове... хайде да не взимате накаква думичка от някое ми писание и да го преиначавате И накрая за да завършим спора ще помоля колегата да направи две снимки. Едната на десет мен срещу джипа на тъмно и с включени къси. След това да спре на 4, 5 метра от бяла, или светла стена на тъмно и с включени къси и нека да заснеме, какво се отразява от стената. Така най-добре ще се види разликата между двата фара.
                  Пак ще помоля модератор да позачисти темата, когато и ако прецени
                  ОФА КБ X20SE + метан

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                    Пак ще помоля модератор да позачисти темата, когато и ако прецени
                    Чакай бе таман стана интересно
                    В момента в който излезе закона срещу ксенони с френел аз бях един от първите който махна ксенон за 200+ $
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Колеги да взема да направя още някоя простотийка,че като гледам доста мнения се изказаха по въпроса,а отдавна няма такова раздвижване на темата
                      Range Rover p38 4.0 V8 2011-2013-R.I.P.
                      Opel Frontera A 2.3TDI-RIP-->2.5 V6 -Long live the Scrap.
                      "Кучетата лаят-кервана си върви"

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от MUD RACER Преглед на мнение
                        Колеги да взема да направя още някоя простотийка,че като гледам доста мнения се изказаха по въпроса,а отдавна няма такова раздвижване на темата
                        По-скоро наистина направи тези снимки, които ти предложих. Така ще се види наяве, кой крив и кой прав.
                        ОФА КБ X20SE + метан

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          И това ще стане.Нека да я изкарам от бокса другата седмица.
                          Range Rover p38 4.0 V8 2011-2013-R.I.P.
                          Opel Frontera A 2.3TDI-RIP-->2.5 V6 -Long live the Scrap.
                          "Кучетата лаят-кервана си върви"

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от MUD RACER Преглед на мнение
                            Колеги да взема да направя още някоя простотийка,че като гледам доста мнения се изказаха по въпроса,а отдавна няма такова раздвижване на темата

                            Факт!
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Дaвaй! Нa 10 тaкивa, еднa с мaлко дорaботкa и много aкъл от дистaнция и ще излезе сполучливa.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Днес реших да монтирам фланците Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160128_155002.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5700256 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160128_155016.jpg
Прегледи:1
Размер:167.6 КБ
ID:5700257.
                                Естествено без лифт опря в калобрана,но след отстраняването му се видя,че опира и в подкалника Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160128_164420.jpg
Прегледи:1
Размер:74.4 КБ
ID:5700258.
                                Това е с гуми 245/70/16 АТ.
                                Дилемата беше махане на фланците или игра с флекса.......решението беше взето бързо Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160128_165901.jpg
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:5700259.
                                Сега когато карам по равен терен при остър завой не опира,но при неравности се чува веднага.
                                Не ми се реже повече от това,ако се повдигне малко дали ще се оправи проблема?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X