Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Днес си купих нов превключвател за АГУ-то. Вързах го набързо и вече отново мога да карам на газ. Но ще трябва да го вържа като хората - имам идея, как ще стане по-добре от колкото беше, но навън е леко хладно, така че за сега ще го отложа.
    От вчера мигачите ми тотално отказаха - проблемът започна миналото лято, но все го отлагах. Утре ще тествам релето дали е читаво. По принцип подозирам кабелен проблем - че не достига достатъчно напрежение до него. А никак не обичам при минусови температури да проследявам електрически проблеми.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      В 99% от случаите е лостчето на мигачите.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
        В 99% от случаите е лостчето на мигачите.
        Aз го бях прaвил преди време, но не могa дa се сетя в коя темa писaх.
        Рaзглaбяне , мaлко мислене и внимaтелнaтa,че хвърчaхa някaкви пружинки. Не съм купувaл чaсти.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Имах и там проблем - не ми даваше ляв мигач. С удар го даваше - Дядо Владо го излекува това. При мен проблемът в момента се проявява и при мигач, и при аварийки (тук лостчето се изключва като проблем). Принципно не е лошо да докарам повече ток то клемореда на ключа (дебел паралелен кабел).
          Днес мерих напрежението на релета и др. емулатори по газовата система - работят ня 11 волта. Иначе на акумулатора измерих 14.8 волта. Всичко върви към кабели - искам да е лято и да не вали
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
            Аз пък правих глава...по скоро глави...Разликата от тази карана на газ и тази на бензин е очевадна.
            Червената ли е на бензин, че карам дизел не разбирам от бензин?

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Да,тая мръсната е от омега карана на бензин.. Чистичката е от моя двигател каран основно на газ. Относно мигачите-моето лостче го излекувах с контактен спрей.

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Аз днес си закачих релето на буксата и отново нямах проблеми с мигачите.
                Същото беше и лятото, когато ми се случи за първи път. Свалих релето защото цъкаше и на изваден ключ и на следващия ден го закачих и всичко беше наред.
                Подозирам оголени кабели и като карам из калищаците се активира някаква утечка.
                Дано да изтърпи до по-топло...
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                  Да,тая мръсната е от омега карана на бензин.. Чистичката е от моя двигател каран основно на газ. Относно мигачите-моето лостче го излекувах с контактен спрей.
                  Янчо това кафявото обикновено се получава и от мнооого редовна смяна на маслото.
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    Аз днес си закачих релето на буксата и отново нямах проблеми с мигачите.
                    Същото беше и лятото, когато ми се случи за първи път. Свалих релето защото цъкаше и на изваден ключ и на следващия ден го закачих и всичко беше наред.
                    Подозирам оголени кабели и като карам из калищаците се активира някаква утечка.
                    Дано да изтърпи до по-топло...
                    Алекс това е ,защото я остави да се разсъхне . Кола и жена не се ли ръчкат почват ядовете .
                    Напред и нагоре
                    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                    0886769809-Юлиян
                    kiko00@abv.bg

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Бих и изкормил цялата ел. инсталация и да я прекарам наново. Пусто все още повече ме влече да ръчкам жената
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Бих и изкормил цялата ел. инсталация и да я прекарам наново. Пусто все още повече ме влече да ръчкам жената
                        Това е добре щото поне тя няма да те ядосва .
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Юли,моята е чистичката....

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Днес такова хубаво слънчице се беше явило, че не се сдържах и слязох да ръчкам кабели. Вързах си като хората управлението на газовата уредба - основно ток взима от бензиновата помпа, която се включва на стартер и на работещ двигател. Вързах и един кабел за ръчно пускане на газ - при загасен двигател. С него паленето и на студен двигател директно на газ е напълно безпроблемно. Има и опция за прекъсване на бензиновата помпа, но реших да не се възползвам от нея и да я оставя да върти - много са противоречиви мненията по този въпрос.
                            Ликвидирах си буксата на теглича и увих кабелите с изолирбанд. Силно се надявам това да ми реши проблема с мигачите - предполагам, че утечката беше там.
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              И при мен имаше оттечка и направо ми скапваше акумулатора ,оказа се въпросната букса за теглича ,вече всичко си доиде на мястото ,мисля че и при теб оттам е бил проблема ,дано да е така и да се е оправят нещата
                              Nissan Terrano 2.7tdi

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                При мен 95% съм сигурен, че идваше от там - днес няма никакви проблеми. А бая "басейни" преплувахме.

                                П.П. Оставям 5% против уроки.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X