Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    Днес пристигна гарнитурата произведена в Германия отдавна не съм виждал такава стока. Утре ще видим блока и болтовете и надявам се събираме.
    Колега,малко личен опит - не е задълително да го ползваш ,но го препоръчвам.Отдавна мажа всички гарнитури на "главата" с боя за печки "Щъркел" (черната метална кутийка, по- ситна е,като крем за бръснене).Чист графит ,примесен със спирт.Няма залепване,няма "шупли",уплътнява и предпазва от втръдяване.Никакъв проблем при последващо сваляне и ползване.Ползвал съм я и за нови и стари нови гарнитури.Успех с новата гарнитура.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Могат ли да се натикат 235/85/16 във Фронтера А без рязане и на стандартните стокови джанти?
      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      В смисъл отзaд с подложките и отпред нa мaкс торсионите.
      Би трябвало и без повдигане да влезнат. Гуми 78 см влизат без проблем.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Днес реших да си сменям задните спирачки и ми се еб@ бойната слава! В резултат търся заден ляв съпорт (скоба, или както се казва това дето държи спирачия апарат) заедно с водачите и маншоните.

        п.п. може и десен, че подозирам същата хурка и с него.
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
          Могат ли да се натикат 235/85/16 във Фронтера А без рязане и на стандартните стокови джанти?
          Фронтера А Спорт 2.5td, влизат без проблем, такива карам.Няма промени по колата, като рязане или lift.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Сменихме гарнитурата, оказа се че и 2-те ролки на ангренажа са били ментак, след 20к километра свиреха, смених ги и тях и нов ремък... баси одисеята за само 20 000 км. дано сега издържи повече че следващия път като се случи или слагам 3.2-ка или сменям ОПЕЛ с нещо друго.... аман
            Последно редактирано от fanatic; 04-02-15, 12:14.
            no signature no problems

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              А моята я прибрах от събора в Стара Загора на 3 цилиндъра Тия дни я отварям и чака присъдата.

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG2475.jpg
Прегледи:1
Размер:92.7 КБ
ID:5639971
                Вчера сменях виско муфа и забелязах откъде ми е омаслен двигатела ,беше протекла гарнитурката на капака.За късмет оттам където пазарувам я имаха налична(4лв) та я смених и нея ,понапръскахме с обезмаслител и придоби друг вид.
                Nissan Terrano 2.7tdi

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Първоначално публикуван от dilov4eto Преглед на мнение
                  ...Вчера сменях виско муфа ....
                  И ? Ефекта какъв е сега ?
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Аз писах в друга тема - никакъв!При първоначаното стартиране на мотора след монтирането и се вкл за малко и спря.Като тръгнах да го тествам двигатела пак си грее ,виското не се включва.Сега съм се вгледал на термостата ,ще правя и други тестове и ще споделя къде е ключа от бараката.
                    Nissan Terrano 2.7tdi

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      И аз днес смених гарнитурата на капака на клапаните.И сложих отзад на моста пружини.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-02-04 15.10.38.jpg
Прегледи:2
Размер:122.8 КБ
ID:5639981Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-02-04 15.22.33.jpg
Прегледи:2
Размер:168.7 КБ
ID:5639982

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                        Здравеи колега гледам ,че джипката е същата и ти отзад си на ресори ,би ли споделил от какво са пружините и возията пооправи ли се?
                        Nissan Terrano 2.7tdi

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Пружините ги взех от морга но мисля че са от опел корса.Преди моста ми беше много близо до тампоните и при минаване на неравност биеше в тях и се получеваше удар сега тои изчезна,иначе като мекота маи сие същото няма голяма разлика.Как съм я вдигнал го има в темата (как да си повдигна фронтерата)

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Благодаря!Поздрави и безавариино
                            Nissan Terrano 2.7tdi

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Аз днес нищо не направих по Фронтерата, но за сметка на това установих, че върви... на бензин
                              Не че имам някакви оплаквания де! Просто забелязах, че докато карам на газ, стрелката на бензиномера продължава да върви надолу, а на бензин не мирише - течове няма. Истината изплува на бензиностанцията, като заредих по-малко от 10 литра газ. Утре ще търся защо не превключва.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Аз пък правих глава...по скоро глави...Разликата от тази карана на газ и тази на бензин е очевадна.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X