Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
    Браво! На вид го докарват като гумените. Дано и се окажат здрави.
    Ценово мога да си ги сменям при всяко влизане в гората..........
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

      Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]735402[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]735403[/ATTACH]
      Отзад виждам си ги пуснал да играят и ролята на калобрани.
      Не се ли притесняваш да не се откършат при преодоляване на някой бордюр/камък?
      Казано е:
      -"Обичай ближния",
      щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

        Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
        Отзад виждам си ги пуснал да играят и ролята на калобрани.
        Не се ли притесняваш да не се откършат при преодоляване на някой бордюр/камък?
        Ами чесно не се бях замислил за това!ПВЦ-то е мекичко и гъвкаво но ......както се казва ще го разберем в процес на работа дали ще има проблеми!Ако има следващия комплект няма да има калобрани!
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

          Еее супер са станали уширителите!! Ще нахалствам за ноу- хау..обещавам!!

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

            Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
            Еее супер са станали уширителите!! Ще нахалствам за ноу- хау..обещавам!!
            За теб винаги и по всяко време!

            П.П. За да избегнем и въпроса за парите (за това специално в този пост ще го кажа) излезнаха ми 25 лв. (Плоскост + самонарезните винчета )
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

              Притеснява ме само дали ако вземе някое дРъво дали няма да отскубне пластмасовата вежда?

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                Притеснява ме само дали ако вземе някое дРъво дали няма да отскубне пластмасовата вежда?
                Ще се тества в гората!!!!Иначе и аз незнам но иначе ми писна да карам на затворен прозорец когато има и най малката кал!На 4-5 пъти така ми мята че влиза през прозореца директно в скута ми
                което е изнервящо.Не ми се слагаха и на мен (поне до зимата) но и онзи ден минах през една малка локвичка и пак ми метна вътре на вратата и реших да я загрозя за сметка на перилните препарати!
                Лошото е че скоро няма да мога да я тествам (преди да я вдигна още 5см)
                Последно редактирано от neshko; 26-08-14, 23:57.
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                  Аз моите видях, че трябва да ги сложа в момента в който сложих фланците и големите гуми. Просто цялата Фронтера ставаше в кал и гняс дори и без офф-роуд.
                  До сега имам само един инцидент - падна ми 1/2 от преден десен калобран - трябваше да си навия винтовете отново.
                  Май съм сложил прекалено малко винтове... Или нещата се промениха след бодилифта...
                  П.П. Наесен пак трябва да разходим Фронтерите
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                    Ценово мога да си ги сменям при всяко влизане в гората..........
                    Какво е оригиналното приложение на плоскостта и в какви магазини да се търси такава?

                    Аз си ремонтирах счупените бомбета на задната броня:
                    Полиуретанова пяна- възможно най малка разфасовка.
                    Лепило тип каноколит + кварцов пясък или нещо друго за пълнеж.
                    Влакнест кит и "обикновен" кит.
                    Шкурка и матова боя.
                    Понеже имаше големи липси и на двете бомбета,забърсах ги отвътре, понадрах ги колкото можах с шкурка и ги натъпках с пяна. Като изсъхна- изрязах по формата, два вида кит, шкурка и боя. Ако имах повечко търпение щяха да станат неразличими от нови, но понеже мойта работа все е"чападжийската", даречем че от два метра не си личи, че са реновирани.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                      Какво е оригиналното приложение на плоскостта и в какви магазини да се търси такава?

                      Аз си ремонтирах счупените бомбета на задната броня:
                      Полиуретанова пяна- възможно най малка разфасовка.
                      Лепило тип каноколит + кварцов пясък или нещо друго за пълнеж.
                      Влакнест кит и "обикновен" кит.
                      Шкурка и матова боя.
                      Понеже имаше големи липси и на двете бомбета,забърсах ги отвътре, понадрах ги колкото можах с шкурка и ги натъпках с пяна. Като изсъхна- изрязах по формата, два вида кит, шкурка и боя. Ако имах повечко търпение щяха да станат неразличими от нови, но понеже мойта работа все е"чападжийската", даречем че от два метра не си личи, че са реновирани.
                      Aз лично ги ползвaм в реклaмaтa(подложки зa тaбели и т.н) мaгaзини незнaм къде имa aз ги взимaм от склaдовенa едро.
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: До: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                        кара ли на гас без помпата

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                          За теб винаги и по всяко време!

                          П.П. За да избегнем и въпроса за парите (за това специално в този пост ще го кажа) излезнаха ми 25 лв. (Плоскост + самонарезните винчета )
                          ПО готини са от гумените,ще ти вършат работа!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                            Първоначално публикуван от moci111
                            Нещо лошо ли написах та ми изтрихте публикацията
                            Безсмислените публикации се трият като спам и се наказват с точка в репутацията. Аз само я изтрих. Както ще постъпя и с тази
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                              Колеги да споделя едно решение за проблемния връщащ маркуч на ОФА 2.4... може да е от полза на някой

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image1310.jpg
Прегледи:1
Размер:138.1 КБ
ID:5613240
                              ползвах стари маркучи от ауди 80 и медно коляно 90 градуса ф-35 от парнаджийския магазин

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image1311.jpg
Прегледи:1
Размер:118.0 КБ
ID:5613242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image1312.jpg
Прегледи:1
Размер:158.9 КБ
ID:5613244

                              това е в подготвен вид
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image1313.jpg
Прегледи:1
Размер:171.6 КБ
ID:5613246

                              и след 30ина минутки готовия продукт
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image1315.jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:5613247

                              малко антифризче и да се надявам че съм готов за зимата...
                              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по Фронтерата?

                                Браво, много полезно инфо, особено с това медно коляно добре че го има с подходящия диаметър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X