Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Затъмняване на стъкла

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Затъмняване на стъкла

    Първоначално публикуван от kiriko Преглед на мнение
    Колега не си затъмнявай задното стъкло , че някой наркоман може да го счупи от любопитство и тогава ти е бедна фантазията каква цена има това стъкло ;
    Задното и страничните с огледалата имаха допустими нива на затъмняване ,около 30 % по спомен.Ако се спазва това изискване видимост от вън на вътре има и се вижда какво има в багажника.От друга страна няма да те зкачат полицаите,защото е в допустимите норми.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #17
      До: Затъмняване на стъкла

      В закона мисля пише че задните стъкла могат да се затъмняват без ограничение при наличие на странични огледала.
      Копие от тази точка си нося в колата-това беше публикувано в държавен вестник.
      Не би трябвало да е 30%-най тъмното фолио е 5%-пропускливост-95% спира.После 15%,35% и т.н.
      Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

      Коментар


      • #18
        До: Затъмняване на стъкла

        Първоначално публикуван от kiriko Преглед на мнение
        Колега не си затъмнявай задното стъкло , че някой наркоман може да го счупи от любопитство и тогава ти е бедна фантазията каква цена има това стъкло ;
        Да колега прав си за задното стъкло,но и страничните са една цифра не е за разправяне ама .....
        Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

        Коментар


        • #19
          До: Затъмняване на стъкла

          Моя Мечо е с два вида американско UV фолио за различна степен на затъмняване - задните врати и стъкло по-тъмно, а предните по-светло. В крайна сметка се получи това:



          Коментар


          • #20
            До: Затъмняване на стъкла

            В най общи линии фолиата са няколко вида
            Най-хубавите-3М,Лумар и Мадико.
            За Мадико нямам преки наблюдения.Другите видове са много качествени,лятото спират вредните лъчи и топлото,зимата пък го държат вътре.Правят стъклата по здрави при удар.Тези марки имат и прозрачно и доста дебело фолио-защитно.Също така може да се наслагват за по здраво и по тъмно.
            Има едни фолиа в кръгли тубоси и в триъгълни опаковки-те са алтернатива на скъпите-там мисля че са само с ширина 51 см-което за някои модели е малко.Не знам за техните качества.
            Най-евтините са китайските за по 4-6 лв ролката.За временно решение стават.Те нямат защита против надраскване за разлика от хубавите.От слънцето избледняват.Ако в един момент трябва да се свали такова фолио е голяма мъка.
            Голямо значение има и как се слага фолиото.Добре сложено такова при сваляне на стъклото почти не си личи че го има.
            Надявам се съм бил полезен.
            Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

            Коментар


            • #21
              До: Затъмняване на стъкла

              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              Моя Мечо е с два вида американско UV фолио за различна степен на затъмняване - задните врати и стъкло по-тъмно, а предните по-светло. В крайна сметка се получи това:



              Убавец!!!
              Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

              Коментар


              • #22
                До: Затъмняване на стъкла

                Първоначално публикуван от herkules Преглед на мнение
                Убавец!!!
                Мерси. Забравих по-горе да кажа - с 3М фолио го правиха.

                Коментар


                • #23
                  До: Затъмняване на стъкла

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Моя Мечо е с два вида американско UV фолио за различна степен на затъмняване - задните врати и стъкло по-тъмно, а предните по-светло. В крайна сметка се получи това:



                  Тишо , тука е раздел за Опел . Недей да ми палиш фитилите , че тъкмо съм отделил едни парички от фонда "И аз съм човек" за тунинг на Фронтерата . А сега като гледам ... пак почват да ме сърбят пръстите за Мерджо .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Затъмняване на стъкла

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Мерси. Забравих по-горе да кажа - с 3М фолио го правиха.
                    Дааа фолиото е хубаво то си личи!
                    Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

                    Коментар


                    • #25
                      До: Затъмняване на стъкла

                      А каква е технологията и цените на опушването?
                      Танки грязи не боятся!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Затъмняване на стъкла

                        llumar ATR - препорьчвам го,на брата не е мрьднало 9 години,моите с доживотна гаранция,цена 350$ - 375 $/ да те успокоя,колкото и да ти вземат пак ще ти е по-евтино от моите /.Дебело,защитно,остава черно,а не лилаво,без метал в него и не пречи на радиото примерно............Долу дистрибуторите за БГ,колко взимат и дали работят качествено идея нямам,но поне като фолио се е отепало.

                        Над 75% тук е нелегално,закона в БГ ги провери да не те карат да го сваляш после.

                        КЬСМЕТ

                        Distributors

                        Bulgaria

                        SunSec EOOD (CaнCeк EOOД)
                        ul. "Tsvetna Gradina" No. 24 (ул. "Цветна Градина" No. 24)
                        gr. Sofia (гp. Coфия)
                        Phone: +359 2 8656 906
                        Fax: +359 2 8656 906
                        Email: info@llumar.bg
                        Website: www.llumar.bg







                        Предни 50%,задни 35%



                        всички на 35%





                        всички на 20%





                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          До: Затъмняване на стъкла

                          Та да се похваля вече и моята Фронтера е с тъмни стъкла! Тия дни ще кача и снимки!Перфектно свършена работа от човека на "Шейха" - Иван Балабанов!!!
                          Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

                          Коментар


                          • #28
                            До: Затъмняване на стъкла

                            Даи моляте инфо че и на мен ми предстои,цена?
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • #29
                              До: Затъмняване на стъкла

                              Първоначално публикуван от D.Bonev Преглед на мнение
                              Даи моляте инфо че и на мен ми предстои,цена?
                              160 лева ,американско фолио много добре изпънато и четири часа и половина работа от маистора за Фронтера дълга база!Много съм доволен ще кача снимки при първа възможност!
                              Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

                              Коментар


                              • #30
                                До: Затъмняване на стъкла

                                Здравей колега.
                                Четох за твоя "проблем" ))
                                Аз имам Фронтерка къса база и залепих така нареченото перфо фолио.То е на едни малки дупчици отвътре се вижда отвън не. В ЖК Дружба фирма васкони , момчетата от склада могат да го залепят, професионалисти са.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X