Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпросите на новобранеца!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпросите на новобранеца!

    Привет от мен отскоро и аз се сдобих с един такъв красавец Опел Фронтера дълга база,1999 г.,2.2 дизел мотор,та имам няколко въпросчета към разбиращите братя и сестри!Та започвам с въпросите, при мен 4x4 се включва с копче на таблото как да разбера дали въобще се включва като натисна копчето се чува едно щракване и на таблото светва знака за 4x4 ,при което ми се освобождава малкия лост за бавните скорости.Докато не натисна копчето за 4x4 не мога да местя малкия лост,и не на последно место да попитам кога се включва 4x4 на място или в движение,ако е в движение при каква скорост,със хъбове ли съм или със вакум както четох в няколко теми...та за сега стига толкова с въпросите не че няма да има и други ?
    Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

  • #2
    До: Въпросите на новобранеца!

    Проба на 4х4 се прави само на хлъзгав терен-кал,трева,сняг и др.Нямаш хъбове а си с вакум.Включвай и изключвай 4х4 само на място,въпреки,че става и в движение.Бързи/бавни сменяй само в покой.
    Последно редактирано от drjanton; 16-11-09, 11:36.
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      До: Въпросите на новобранеца!

      Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
      Проба на 4х4 се прави само на хлъзгав терен-кал,трева,сняг и др.Нямаш хъбове а си с вакум.Включвай и изключвай 4х4 само на място,въпреки,че става и в движение.Бързи/бавни сменяй само в покой.
      Кратко,ясно,точно!Благодаря за отговора!
      Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

      Коментар


      • #4
        До: Въпросите на новобранеца!

        За всичко останало, отдели време и прочети темите в раздела или използвай търсачката.
        no signature no problems

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X