Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преден мост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преден мост

    Колеги,интересувам се дали някой може да ми помогне като включа предния мост отстрани при главините се чува гадно щракане и в по
    вечето случаи го прави когато боксува както си карам на задния мост почне да щрака отпред пак при главината от лявата страна Други колеги имали ли са тоя проблем

    Верно не сме форум за даскалици по български,но и това горе не е такъв.И за препинателните знаци нямам нерви-който разбере смисъла,да вземе отношение.
    Последно редактирано от maxxx; 11-11-09, 08:41. Причина: правопиЗ

  • #2
    До: Преден мост

    Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
    колеги,интересувамсе да ли някои може да ми помогне?Като вклуча предния мост отстрани при главините се чува гадно щракане и в повечето случаи го прави когато боксува както си карам назадния мост почне да щрака отпреде пак при главината отлявата страна. Други колеги имали ли са тоя проблем?
    Имаше нещо писано по този въпрос!Пробва ли с търсачката?

    Коментар


    • #3
      До: Преден мост

      Хъбове колега,слагай ръчни.
      Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
      Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        До: Преден мост

        Или на първо време провери вътре зегерките ако са излезли ги смени с нови.

        Коментар


        • #5
          До: Преден мост

          Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
          Или на първо време провери вътре зегерките ако са излезли ги смени с нови.
          Най-вероятно точно това се е случило. И гои провери по-бързо да не се изронат зъбите или да се счупи хъба.
          Разгведай хубаво тази тема и ако имаш въпроси пак питай.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=34595

          Коментар


          • #6
            До: Преден мост

            Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
            Хъбове колега,слагай ръчни.
            Колега като сложим ръчните хъбове ще изчезне ли щтракането И как слагат

            Коментар


            • #7
              До: Преден мост

              Ще изчезне разбира се, защото махаш автоматичните и на тяхно място слагаш ръчните. Просто ръчните ще трябва да си ги включваш и изключваш отвън с ръка един по един. Няма нищо да щтрака и е по-надеждно. Обаче ръчни струват от 390 лв. нагоре.

              Коментар


              • #8
                До: Преден мост

                Нека колегата си отвори хъбовете или някой да му ги прегледа.Колкото и да ги изкарват ненадеждни,Фронтерските хъбове са доста здрави и с едно почистване и гресиране отново влизат в час.

                Коментар


                • #9
                  До: Преден мост

                  При мен някой беше разместил една пластинка, хъбовете бяха механични, отворихме капачката(9 болта мисля)наредихме ги както трябва и всичко се оправи, преди това не искаше да се включва 4х4-то. Отваряне, гресиране, ако няма нищо счупено, иначе замяна с ново, това е!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Преден мост

                    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                    При мен някой беше разместил една пластинка, хъбовете бяха механични, отворихме капачката(9 болта мисля)наредихме ги както трябва и всичко се оправи, преди това не искаше да се включва 4х4-то. Отваряне, гресиране, ако няма нищо счупено, иначе замяна с ново, това е!
                    и автоматичните и ръчните са все механични. Хидравлични няма за фронтера.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      До: Преден мост

                      Уф да бе, механични да се чете ръчни

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X