Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ за грешки на фронтера 2.2 дти 99г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ за грешки на фронтера 2.2 дти 99г

    това са грешките
    Прикачени файлове

  • #2
    До: помощ за грешки на фронтера 2.2 дти 99г

    Първоначално публикуван от kiril72 Преглед на мнение
    това са грешките
    Или аз не съм видял нещо по файловете или не схващам кое точно те интересува. Ако е значението на грешките, то 1635 е грешка по веригата на релето на подгряващите свещи, 0725 е липса на комуникация с датчик за обороти на мотора, а 1660 според компа е липса на клапана за горивото.

    Ако тая фронтера въобще работи, започвам да се съмнявам, че или компа или диагностичния уред те лъже, защото ако наистина не бачка клапана на горивото няма да запали.

    Малко ми е чудно защо имаш едновременно код 0725 и код 1635 на едно мясо. Много вероятно е и да греша, че Опелите не са ми сила, но имам някакъв мъглив спомен, че грешката запова или с 1 или с 0, но не и с двете.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      До: помощ за грешки на фронтера 2.2 дти 99г

      колега колата си работи но днеска ми показа температура около 100гр,по прибора на таблото като вдигнах капака перките не работеха но водата не кипеше.и затова се усъмних в уредаи,а от скоро имам оп ком но не съм много на ясно с него днес като я зака4ихме ми даде тези грешки,по жреме на теста уреда на таблото показва 85гр.а по оп кома 95гр. интересно кой дат4ик управлява стрелката на таблото.утре смятам да я погледна ако някой може да помогне ще съм му благодадарен.

      Коментар


      • #4
        До: помощ за грешки на фронтера 2.2 дти 99г

        Първоначално публикуван от kiril72 Преглед на мнение
        колега колата си работи но днеска ми показа температура около 100гр,по прибора на таблото като вдигнах капака перките не работеха но водата не кипеше.и затова се усъмних в уредаи,а от скоро имам оп ком но не съм много на ясно с него днес като я зака4ихме ми даде тези грешки,по жреме на теста уреда на таблото показва 85гр.а по оп кома 95гр. интересно кой дат4ик управлява стрелката на таблото.утре смятам да я погледна ако някой може да помогне ще съм му благодадарен.
        А нали знаеш, че тук термостата почва да отваря на 92 градуса и е напълно отворен на 107 градуса...Сиреч т'ва са си напълно допустими работни температури на мотора....
        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X