Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Феродов диск Фронтера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Феродов диск Фронтера?

    ОФА КБ 94г. C20NE. Имате ли представа дали феродовият диск на съединителя на тази Фронтера е същия като на калибрата с този двигател? Можеби е глупаво да сравнявам джип с кола и ще ме биете, но може и да има още нещо общо освен двигателя.
    Питам защото имам един оригинален много запазен такъв диск от калибра. И притискателен, но не вярвам той да е същия като на фронтерата.

  • #2
    До: Феродов диск Фронтера?

    Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
    ОФА КБ 94г. C20NE. Имате ли представа дали феродовият диск на съединителя на тази Фронтера е същия като на калибрата с този двигател? Можеби е глупаво да сравнявам джип с кола и ще ме биете, но може и да има още нещо общо освен двигателя.
    Питам защото имам един оригинален много запазен такъв диск от калибра. И притискателен, но не вярвам той да е същия като на фронтерата.
    не е същия. На калибрата цялата СК може да се побере на мястото на феродовия и притискателния на фронтерата.
    А и едното е с японска СК другото с немска.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      До: Феродов диск Фронтера?

      На този двигател на фронтерата може да ползваш притискателен диск и лагер от опел вектра със същият двигател.Разликата е във феродовият диск.По дебел е и със по голяма дупка за опашката на кутията.Струва към 70-90 лв на Лукас.Аз бих сменил комплект всичко макар притискателният диск и лагерът да са '' добре''
      Обърнете специално внимание на семерината на коляновият вал.Нея също бих сменил.
      BMW X6

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X