Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

    Здравейте, забелязах следния проблем при големия дъжд вчера. При включване на задната чистачка на 1-ва степен, чистачката прави един ход и спира след около 3 секунди се очаква да направи повторение но ...уви "мълчание". На 2-ра степен си работи постоянно без проблеми.
    Някой имал ли е този проблем или да знае решението му (бутон, някакво реле някъде или във вратата) просто да ме светне за тази инсталация, че не съм наясно.
    Благодаря ви предварително.
    0877 83 30 90 - Жоро

  • #2
    До: Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

    Аз имам съшия проблем от 1 година.Задната чистачка напално отказа така и не разбрах
    от къде не съм и търсил да ти кажа.Предните са на моменти когато искат си работат на 1ви режим нормално а като откажат се получава проблема който ти описа.На 2ри и 3 ти режим нямам ядове.Преди като съм писал по темата колегите ме насочиха че било стъпковото мотор4е или не6то от сорта.

    Поздрави Жоро.
    -||||-----||||-
    .......\o/
    ........||
    ......./ \
    Dynamic
    Carp fishing club

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

      При бушоните в двигателния отсек би трябвало да има реле за чистачките, може да му е дошло времето. Това е само предположение, насока, която някой разбиращ може да развие.
      [CENTER]OPEL FRONTERA 2.0 SPORT CABRIOLET![/CENTER]
      [CENTER]КЕФ ТИ ДЖИП, КЕФ ТИ КАБРИО![/CENTER]

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

        блока за управлението на задната чистачка се намира във заден десен панел ,огледално на крика. Но не е задължително да е тои ,може да са контакторите на самото моторче . Релето за предните чистачки е във средата на бушонното табло,правоъгълно едро реле със 6 крака
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

          Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
          блока за управлението на задната чистачка се намира във заден десен панел ,огледално на крика. Но не е задължително да е тои ,може да са контакторите на самото моторче . Релето за предните чистачки е във средата на бушонното табло,правоъгълно едро реле със 6 крака
          То моторчето си работи, просто ми няма бавната степен.
          0877 83 30 90 - Жоро

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

            и аз имах същият проблем колега и се окязаха зяцапани пластини в моторчето,които са именно за този интервал.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с задната чистачка на ОФА КБ

              Виж какво намерих с търсачката:

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EF%E8%F1%F2%E0

              Данеби да е пластмасовото зъбно колело?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X