Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Опора на виско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Опора на виско

    След близо 80 000 км с моята Фронтера, реших да сменя ангренаж. Нямах време да се занимавам и я пратих в сервиза на едни познати. Момчетата си свършиха отлично работата, но се оказа, че лагерът на ремъчната шайба за високото е заминал и не могат да го намерят като резервна част в БГ. Казах им да сглобяват и че аз ще се оправям оттам нататък, тъй като колата ми трябва. И започна търсенето :-)
    Кодът на GM e 90234979. В интернет излизат съвсем малко резултати, което ме навежда на мисълта, че явно има някакъв аналог. Някой от вас сменял ли е тази част и имал ли е подобни проблеми?
    Ето и една примерна снимка

  • #2
    Не че разбирам ама този лагер не може ли да се избие? И да си търсиш само лагер.
    Предполагам се избива с нагряване.
    Opel Frontera 2.2i 16v дълга база 21.12.2001 Y22SE

    Коментар


    • #3
      Капсулован е и не може да се избие самият лагер :-(

      Коментар


      • #4
        Имам
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #5
          Браво!
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #6
            Благодаря на всички за отговорите. isuzo, ще звънна, като се върна в БГ, че се наложи да отида на една командировка. Надявам се да не трябва да купувам и цял двигател от теб, защото 40 км по късно изведнъж моторът загуби мощност и се разтрака. Не мога да повярвам, че двете събития не са свързани и съм бесен от случилото се. Но да видим каква ще е диагнозата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X