Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за термостат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за термостат

    Здравейте предстои ми смяна на термостат да попитам от кой марки сте доволни и на колко градуса да се взима колата е 2.2д 116 кс. Благодаря !!!!

  • #2
    В момента на Тераното съм с Calorstat на Vernet. През OBD четец виждам, че си поддържа зададената температура доста точно. На другата кола съм с Behr.

    И двете марки са читави, като първите правят термостати от почти 100 години.


    Behr са част от Mahle-Behr Group, така че можеш да ги срещнеш под марката Mahle.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От години ползвам оригинални термостати или ако няма TAMA - японски и са качествени.
      Добри отзиви съм чувал и за марките, които колегата по-горе е споменал, но не съм ги ползвал.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        Ползвал съм, какви ли не... Уж оригинален от Олимпия изкара най-много, три години мисля. Всички други карат по година, две-говоря за качествени марки, включително изброените по-горе. Да не говорим, че така са се омешали, че на кутийката на последния термостат пишеше една марка, на корпуса друга, а на самата мембрана трета На есен живот и здраве преди да стане студено ще го сменя превантивно
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • #5
          Аз от Опел на Ботевградското съм взимал изкара месец и им го върнах. Уж оригинален, но като гледам колите на Интеркарс как им носят частите

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X