Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФБ проблем при загрял мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФБ проблем при загрял мотор

    Здравейте!Имам от скоро фронтера б 2.2 116 коня автомат.Проблема е като загрее мотора при спиране примерно на светофар мотора гасне.Пали без проблем но при включване на директна да тръгне пак изгасва трябва да се тръгне с газ и няма проблем до следващото спиране.Това само като загрее на студено няма проблем.На диагностика нищо не излиза.Сменени са всички филтри и масала на мотор и кутия прегледани са вакуми.Не намерих подобна тема и затова пускам тази.

  • #2
    Никой ли не е имал подобен проблем

    Коментар


    • #3
      Провери дали моторчето за правен ход не е зацапано и да задържа.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        Освен това дето Ицо ти е написъл , провери дали не влиза въздух след измервателя .....може да е пробит маркуч, някое маркучле за вкун на някъде си , даже съм имал случай дето гарнитурата между смукателните тръби и главата сдава и от там взкима въздух.
        На судено оикновено сместа е богата и се компенсира ,но като загрее е така нареченат анормална смес и като доиде повече въздух ефкта е този.

        Коментар


        • #5
          Ако дърпа въздух ще работи неравномерно и на Р,а тя гасне на D и при спиране на светофар. Разбит торк точно така се държи.

          Коментар


          • #6
            проверете стоп машинката
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #7
              Вакумите са сменени стоп машинката също.Няколко майстора ми казват че проблема си е в кутията.Но никъде не намирам някой да е имал проблеми с автомат.

              Коментар


              • Edo
                Edo коментира
                Редактиране на коментар
                Предишната Фронтера я продадох за 3000 лева защото не се намери майстор в София който да може да ремонтира автомата! Имаше нещо разбито в нея и никой не го откри за една година ремонти!

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X