Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Кumho MT KL71 или Maxxis 764 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Кumho MT KL71 или Maxxis 764 MT

    Здравейте колеги,от скоро притежавам Фронтера Б 2,2 DTI и ми предстои закупуването на гуми за лов. Харесал съм двата модела в заглавието,при мен терена е сравнително равен(поля),но с много кал.Моля за съвет коя гума се справя по добре? Размера е 245/75/16 Ще се поберат ли в калниците и дали няма да опират някаде? Сегашните гуми са 240/70/16 летни!!! Благодаря предварително
    Прикачени файлове

  • #2
    За кал , гумата иска повече разстояние (дупка) , между грайфера + двигател , да я развърти , за да се самопочисти . В тоя смисъл , кумхото е по-подходяща за кал . Карам с такива ,макар и доста по-голям размер : 33/12,5r15 . Баш в кал са ок ,държат се добре и на 0.5атм . Максиса е мн добра гума , имат в каталога мн по-агресивни шарки за кал , можеш да питаш гугъла ,докато кумхото нямат какво повече от това да предложат .
    Дали ще ти опират - нямам идея . Дали ще загуби динамика возилото ти -да .
    Успех!
    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

    Коментар


    • #3
      По-скоро си направи сметка колко ще ти е черното и колко асфалта. Колкото по-агресивен е грайфера, толкова повече ще бучи на асфалт гумата. По принцип се свиква с шума ...
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        Благодаря ви колеги за мненията. Значи при нас е много кал,защото са поля и ще ми трябват кални гуми за да не го мисля дали ще мога да стигна до ловището!!! А джипа ще се ползва за всичко,взел съм го за магаре😃 Та ще се кара и по черно и по асфалт,пък шумът ще го заглуши с хубава музика😉
        Прикачени файлове

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X