Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задна чистачка и пръскалка се включват при офроуд и разклащане на джипа :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задна чистачка и пръскалка се включват при офроуд и разклащане на джипа :)

    Някой имал ли е подобен проблем? Засега, като се случи вадя бушончето и след време, като пак го сложа няма проблем докато не започна да карам пак по черно. Явно става въпрос за оголен кабел, или кофти връзка, но ако на някой му се е случвало моля да сподели, че да не ръчкам по цялата инсталация. Благодаря!
    ОФА КБ X20SE + метан

  • #2
    На мен ми се е случвало обратното.
    Всъщност , в 75% от случаите виновен е прищипания сноп с кабели , вървящ към задната врата .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      На мен ми се е случвало обратното.
      Всъщност , в 75% от случаите виновен е прищипания сноп с кабели , вървящ към задната врата .
      Преди време имах взимане-даване с него... Има един куплунг под пасажерската седалка и от там излиза навън и върви под купето. Беше ми изчезнало управлението на плафона от третата врата и не толкова заради плафона, а заради алармата исках да го оправя. Една жичка към куплунга се беше окислила и прекъснала...
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • Vlado_Ts
        Vlado_Ts коментира
        Редактиране на коментар
        Аз имам предвид там дето се огъва при отваряне на третата/петата врата . Обикновено точно там с времето се прекъсва някой от кабелите , или най-малко се протрива изолацията . Целият сноп е вкаран в предпазен гофриран шлаух, но годините не прощават

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X