Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за сервиз по окачване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за сервиз по окачване

    Здравейте,
    Вчера тествах ОФ 3.2 (Кюстендилската-в мобиле.бг е единствена с 5 врати) и съм решил да я взимам. Карах я, продавачът заедно с мен й навъртя около 50 км, като се катерихме по баири, остри завои , на прав път 160 км/ч, с една дума уж всичко й пробвахме и аз определено останах доволен от демонстрацията. Понеже не се доверявам ама въобще на никого, искам да Ви попитам за някой наистина реномиран сервиз по окачване на Фронтера и (може би това е въпрос за Исузу раздела ) някъде където да се провери и двигателя- 3,2 л., 205 к.с. бензин, 6 цилиндъра на Исузу. Моля Ви, за съвет относно доказан сервиз по окачване на джипки,
    Предварително благодаря...
    Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

  • #2
    До: Съвет за сервиз по окачване

    Забравих - сервиза да е в София ...
    Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за сервиз по окачване

      Лозан /Isuzo/. Единствения реномиран сервиз където бих отишъл с Фронтера.
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за сервиз по окачване

        Като изключим Кюстендилския произход колата ми прилича напудрен на сбироток. Отварящата се на ляво задна врата е по-характерна за десен волан, както и намиращия се от дясно ауспух( ама не съм специалист, да се изкажат Фанатик, Куздов и другите) и ме съмнява написания в обявата "Двигател ISUZO 6 цилиндров редовигател ", а отзад на вратата се мъдри "V" ....и разход 8.5
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за сервиз по окачване

          Има нещо вярно
          вратата определено не е както трябва, но не ми изглежда да е обръщан волана, или поне ако е не е правен в БГ, ако пък е тук Лозан 100% ще има пръст в тая работа най-малкото с частите.

          Обявата наистина звучи прекалено напудрена, Няма нови гуми за 2000 лв. нито джанти за 1500, още повече че тези са оригиналните. А разход от 8.5 на 100 този джип може да постигне само по инерция и нанадолнище. Имайте си едно наум. Но пак казвам без мнението на Лозан не бих се разкарвал изобщо до Кюстендил, още повече че най-вероятно той вече я е гледал тази кола.
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за сервиз по окачване

            Да.
            Оказа се, че Лозан наистина я е гледал колата и каза, че е доста поддържана, поцинковано е окачването (американка е) и все хубави неща. Единственото, с което не е съгласен е цената - 9500 лв.( все пак е търговец . . . )
            Давайте съвети, че довечера решавам с една монета ези-тура и да се приключва...
            Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

            Коментар


            • #7
              Като гледам клиповете на isuzu amigo, което е като опел фронтера на външен вид ми прави впечатление, че задните капаци на всичките се отварят наляво, а са с ляв волан. Мисля, че клипчетата са в америка. От това си правя извод, че най-вероятно не е била с десен волан тази кола от обявата. Пък и нали е от щатите вкарана. Обаче пък в щатите същата тази кола е isuzu а не опрел. На тази пише опел.
              Ако аз я купувах тази кола и Лозан ми каже, че е си струва не бих се колебал много. От него знам, че няма по-здрав двигател от този. Само бих се замислил колко ще ми струва данъка на година за тези 205 коня, колко ще ми струва гражданската отговорност за двигател 3.2 и не на последно място колко ще харчи, но това се оправя с една газова уретба. И още нещо виждам в обявата, че не пише климатик. Това е важно, ако имаш малки деца да возиш на дълъг път.
              Моя съвет е: ако цената те устройва и Лозан е казал добре, и колата те кефи я купувай. НО ноправи сметка за данък и гражданска.
              Успех.

              РАзмера на данъка по калкулатор за софия ми излиза 348 лв. Гражданска в една произволно избрана от мен застрахователна компания и то важаща само за теритотията на България е 309 лв. Само за информация го казвам, а не да те отказвам да я купуваш.
              Последно редактирано от fanatic; 16-07-09, 12:55.

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за сервиз по окачване

                Дайте линк да я видя бре шашкъни.
                Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                Honda CB 919 Hornet
                0898849413-Светльо
                Кръвна Група: 0+

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет за сервиз по окачване

                  Благодаря за справката по финансовата част. Запознах се с нея и горе долу ме урежда ( все пак ще се плаща на 4 вноски през годината ). Определено ме притеснява разхода на гориво, но както казваш с една газова и всичко е ОК. Колата има климатик, но е пропуснато в обявата(духа студ ама много здраво)...
                  Единственото, което ме притеснява в цялата история е, че ме притискат едва ли не утре да я купувам, което не ми се нрави много много...
                  Opel Frontera 2000 [SIZE=3][COLOR=red][B]3,2[/B][/COLOR][/SIZE] V6 205 hp

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет за сервиз по окачване

                    Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                    Дайте линк да я видя бре шашкъни.
                    "Мобиле.бг" - "джипки" - Опел-фронтера-кюстендил-9500лв и ще ти излезе
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет за сервиз по окачване

                      Консултирай се хубаво с Лозан и я купувай щом те кефи и имаш възможност.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за сервиз по окачване

                        Може и така
                        Да не зависиш от "Органи" в България....

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за сервиз по окачване

                          Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
                          Дайте линк да я видя бре шашкъни.
                          В мобиле като напишеш да търсиш опел фронтера и дадеш дълга база и регион Кюстендил ще ти излезе четвъртата отгоре надолу. Мисля, че за тази става въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за сервиз по окачване

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Като изключим Кюстендилския произход колата ми прилича напудрен на сбироток. Отварящата се на ляво задна врата е по-характерна за десен волан, както и намиращия се от дясно ауспух( ама не съм специалист, да се изкажат Фанатик, Куздов и другите) и ме съмнява написания в обявата "Двигател ISUZO 6 цилиндров редовигател ", а отзад на вратата се мъдри "V" ....и разход 8.5
                            Да не те притеснява че задната вратата се отваря на ляво и ауспуха е от дясно ,всички Фронтери В са така ;

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за сервиз по окачване

                              Видях я, ма тя хубавица бре. Ако я вземеш искам кръгче

                              Само тоя разход 8.5/100, сигурно е постигнат както каза фанатика по нанадолнище и изгасен двигател.
                              Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                              Honda CB 919 Hornet
                              0898849413-Светльо
                              Кръвна Група: 0+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X