Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампони на купето.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тампони на купето.

    Здравейте колеги.От известно време предницата на Фронтерката започна да потропва.Установих, че предния ляв тампон между шасито и купето явно се е износил.При разклащане забелязах луфт.
    Моля, ако някой е купувал и сменял тези тампони да даде информация, защото не ги намирам по магазините.Трудно ли се сменят.Прочетох, че на късата база всичките са 10 броя и се състоят от по две части.Мисля да сменя само предните.
    Опела е къса база 96г. 2,0.

  • #2
    До: Тампони на купето.

    Колега и аз много съм търсил въпросните тампони но неможах да намеря никъде!При мен тропа откакто съм го взел предия десен!Майстор ми подлада гума но пак леко притропва!Смяната ми каза че е лесно но......няма от къде да се вземат!така че ако ти намериш свиркай
    Последно редактирано от cveti; 20-03-09, 14:22. Причина: ненужен цитат
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • #3
      До: Тампони на купето.

      Намерих, но само долната част от предните тампони.Дава се поръчка и пристига за 5-10 дни на цена 15лв.Като се оправи времето ще го сменя-дано спре да тропа.Ако те интересува от къде съм го купил -обади се: 0886 299 768.
      Последно редактирано от cveti; 20-03-09, 14:22. Причина: ненужен цитат

      Коментар


      • #4
        До: Тампони на купето.

        Първоначално публикуван от horozovvv Преглед на мнение
        Намерих, но само долната част от предните тампони.Дава се поръчка и пристига за 5-10 дни на цена 15лв.Като се оправи времето ще го сменя-дано спре да тропа.Ако те интересува от къде съм го купил -обади се: 0886 299 768.
        Аз днес си взех пампона от Лозан комплект!
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X