Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята ФРОНТЕРА.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моята ФРОНТЕРА.

    Тук ще прикача снимки на всичко което съм преправял по джипа.От лебедка до .......................
    sigpic

  • #2
    До: Моята ФРОНТЕРА.

    Преди да се ПОБЪРКАМ централно джипката ми изглеждаше така:
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от fanatic; 07-03-09, 20:39.
    sigpic

    Коментар


    • #3
      До: Моята ФРОНТЕРА.

      Да започнем с вантите.Ето снимки и начин на монтаж.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от fanatic; 07-03-09, 20:40.
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: Моята ФРОНТЕРА.

        После сложих халогенчета Монтирани са на гредичка от нераждъвейка с каналчета за кабелите за да не стърчът.ОТДЕЛНА силова инсталация с релета и други глупости който неми са ясни.Имам си майстор за токовете,другите неща си ги правя аз.
        Прикачени файлове
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: Моята ФРОНТЕРА.

          След това се взех джанти с гуми Каймани 31ци,и започнах с разходките по горите защото си мислех че вече съм готов и джипа ми е парфектен Но това беше началото,НО АЗ НЕГО ЗНАЕХ тогаваДжантите и гумите ги взех чисто нови щот мойте не ме кефеха. След 10 дни си взех и резервна гума щот тази която беше отзад не вървеше на визията
          Прикачени файлове
          sigpic

          Коментар


          • #6
            До: Моята ФРОНТЕРА.

            Стигнах и до закопуването на фланци.Щирочина 3.8.Джипа стои много добре с тях.Никакъв проблем при каране по гората -тествани са.Който е решил да си взима да действа.Ще остане доволен.Прикачени снимки.
            Прикачени файлове
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: Моята ФРОНТЕРА.

              Някъде трябва да имам и снимки за монтажа на лебедката с коментар.Ще помоля колегата Фанатик да ги прикачи ,че нямам снимки в момента.Благодаря.Иначе лебедката е Т-МАКС 9500 Отлично поведение при всякъкви условия.Има над 1000 влачения.
              sigpic

              Коментар


              • #8
                До: Моята ФРОНТЕРА.

                Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                Някъде трябва да имам и снимки за монтажа на лебедката с коментар.Ще помоля колегата Фанатик да ги прикачи ,че нямам снимки в момента.Благодаря.Иначе лебедката е Т-МАКС 9500 Отлично поведение при всякъкви условия.Има над 1000 влачения.
                С удоволствие но все още не мога да ги открия. Търсенете продължава.
                Снимай моля те шнорхела отблизо, там филтърната кутия, монтажа и т.н.
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  До: Моята ФРОНТЕРА.

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  С удоволствие но все още не мога да ги открия. Търсенете продължава.
                  Снимай моля те шнорхела отблизо, там филтърната кутия, монтажа и т.н.
                  Ще снимам,трябва ми само едно съединение да намеря за да го снимам в завършен вид.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #10
                    До: Моята ФРОНТЕРА.

                    Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                    Да започнем с вантите.Ето снимки и начин на монтаж.
                    Колега може ли малко инфо за вантите... Каква дебелина е ламарината на планките? И какъв размер рапиди си сложил в горната част към купето?

                    Извинявам се, че пиша в тази тема. Знам, че има специална тема за ванти на Фронтера, но там не получих отговор няколко месеца

                    Благодаря предварително!
                    Светът на Владо

                    Коментар


                    • #11
                      До: Моята ФРОНТЕРА.

                      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                      Колега може ли малко инфо за вантите... Каква дебелина е ламарината на планките? И какъв размер рапиди си сложил в горната част към купето?

                      Извинявам се, че пиша в тази тема. Знам, че има специална тема за ванти на Фронтера, но там не получих отговор няколко месеца

                      Благодаря предварително!
                      Нали темата е за това.Планките са от нераждъвейка 2.5мм.Винтовете в горната час са 3.5х1.6мм,въжето е дебело 5.5мм.ПОЗДРАВИ,ще се радвам ако съм ти бил полезен.
                      sigpic

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                        Нали темата е за това.Планките са от нераждъвейка 2.5мм.Винтовете в горната час са 3.5х1.6мм,въжето е дебело 5.5мм.ПОЗДРАВИ,ще се радвам ако съм ти бил полезен.
                        Благодаря много за информацията Понеже не съм много на ясно... 3,5х1,6 мм не е ли малко късо за винт или това са някакви стандарти на производителите?

                        Извинявам се за малко разпокъсаните мнения, но в момента обяснявам на човека, който ще ми прави планките... та затова толкова много мнения едно след др...

                        Предните планки с какъв размер са?

                        Много благодаря за помощта
                        Последно редактирано от fanatic; 10-03-09, 20:19.
                        Светът на Владо

                        Коментар


                        • #13
                          До: Моята ФРОНТЕРА.

                          Първоначално публикуван от vladoniki
                          Извинявам се за малко разпокъсаните мнения, но в момента обяснявам на човека, който ще ми прави планките... та затова толкова много мнения едно след др...

                          Предните планки с какъв размер са?

                          Много благодаря за помощта
                          Не е кас нали иначе ще влезне винта вътре при теб.долните и горните са с еднакви размери май бяха 9х7см или 10х6.5.
                          sigpic

                          Коментар


                          • #14
                            До: Моята ФРОНТЕРА.

                            Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                            Не е кас нали иначе ще влезне винта вътре при теб.долните и горните са с еднакви размери май бяха 9х7см или 10х6.5.
                            Супер, мерси много за помощта. Надявам се скоро и аз да се похваля с ванти
                            Светът на Владо

                            Коментар


                            • #15
                              До: Моята ФРОНТЕРА.

                              Ето и снимки на лебедката.Как стой.Начина на монтаж е за заводските тръби към шасито.Здраво е тествал съм я над 1000 пъти.Планката е с дебелина 10мм. Всичко е на заварка.
                              Прикачени файлове
                              sigpic

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X