Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

    Здравейте отново като начинаещ .... бащата има Фронтера 2,0i на газ... и много добре работи след корошния ремонт... и понеже аз се занимавам с ремонти,масла, и тнт. реших и аз да взимам една, същата......
    А от друга страна страшно много ми харесват и Сузуки Витара.. от старичките.... с 2 врати ... един приател.. имаха витарка.. 1,6 май беше винтилирана... мноо вървеше..... и много сме бродили с нея..
    Аз лично предпочитам Опела.. защото го тевствам 2-ра година и ...
    сме много доволни с бащата... имам 2 вида гуми... предното го направихме с механичното вкл......... и няма назад.... за лов .. идеална Фронтерката...
    Ако може да ме посъветвате нещо?
    лошите неща .. ме правят по добър човек...

  • #2
    До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

    За да можем да ти дадем съвет трябва да кажеш за какво ще си ползваш джипа, иначе в този раздел всеки ще бъде за фронти. Основното предимство на фруктиерата е по-големия обем на купето и поцинкованите ламарини. От друга страна сигурно за витарата има повече части втора употреба. И преди всичко не ти ли е на сърце и G класа да вземеш пак няма да се почувстваш удовлетворен.

    Коментар


    • #3
      До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

      По добре Фронти,че Витарата много гние а и вътре не е така удобна и комфортна.Преди фронтерата имах къса Витара,нищо общо
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • #4
        До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

        Ами решил съм засега да си я стегна... отвсякаде... ГУМИ като за начало... по мотора квото има да сменя..... без много външни ремонти...
        след време ще взимам по нова кола.. и тази която ще взема сега.....
        ще си я направя изцяло спортна...
        коя да взема? даите ми савети.....
        повече ще се кара в града и в близките байри... ? (повече по байрите ...)
        лошите неща .. ме правят по добър човек...

        Коментар


        • #5
          До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

          за лов мисля,че фронтерата е по-добра.по-висока,повече вътрешно пространство и по-трудно затъва.и витарата е добра,но след съответния лифт.

          Коментар


          • #6
            До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

            А да и на фронтерата влизат без лифт 31' гуми, сигурно и 32' ще влязат.

            Коментар


            • #7
              До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

              на бащата на фронтерата слагаме ... гуми Я-192 (215/90-15)
              влизат перфекно.... за кал... няма закъсване... както си работи и предното безупречно... без да отказва...
              като ги сложа става мноо висока... ама на завоите не емного стабилна.... ...
              лошите неща .. ме правят по добър човек...

              Коментар


              • #8
                До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                Ами помисли малко и ако се сетиш витарата да има едно единствено предимство пред фронтерата - моля сподели го с нас.
                А 32' на фронтерата влизат само с козметично изрязване на ръбчето на предната броня.Незабележимо е .
                BMW X6

                Коментар


                • #9
                  До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                  ами мисля си след 1-2 години да я направя спотна...
                  а си мисля че с лифта и .. по късото растояние на междуосието...
                  и корекции по купето... ще е по олекотена... с хубава лебетка.. ...
                  дали ще стане спортна...?
                  лошите неща .. ме правят по добър човек...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                    Първоначално публикуван от Vlady_Rumenov Преглед на мнение
                    ами мисля си след 1-2 години да я направя спотна...
                    а си мисля че с лифта и .. по късото растояние на междуосието...
                    и корекции по купето... ще е по олекотена... с хубава лебетка.. ...
                    дали ще стане спортна...?
                    Kакво разбираш под "спортна" за състезания ли или друг вид "спортна". Защото разликата е от тук до луната във финансово отношение. Да не говорим за техническо изпълнение и вложени части/труд.

                    Витарата се лифтова по-лесно. Но пък трябва поне 3" лифт за да влезат 31" гуми които пък при форнтерата влизат без да се прави нищо. Както казаха колегите 32" влизат със преправяне за 2 минути. На витарата да вкараш 32" трябва да направиш чудеса. И жертваш много от ресурса на автомобила. Предимството и обаче е че е по-тясна и по-лека, минуса че е тясна отвътре, слаб и е мотора и гние зверски. Аз лично никога не бих сменил фронтерата за витара. Имам на разположение дълга витара, дори тя ми е по-тясна и некомфортна спрямо късата фронтера. Избора обаче е строго индивидуален и предполагам че никой не може да ти помогне с него.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                      може би за състезания.. имам голям интерес към спорта... искам с тва да се занимавам за напред.. мисля че ще имам възможност.... необходимо ми е време, информация, връзки... с вас... защото съм още начинаещ все пак...

                      старши май... няма да я заменя за витарка....

                      обедил съм се в здравината на фронтерите ни...
                      лошите неща .. ме правят по добър човек...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                        малко сме хората в Нова Загора.. които.. имат интерес в сверата на 4х4 автомобилите... има една групичка с мотори.. които ходят да карат тука из наще баири.... а аз ходя сам с фронтерата.. нямам си компаниика.. за сега... мисля че и няма основан такъв клуб в нашия малак град....
                        даже исках лично да се запозная с Жоро Хаджиев от ст. загора..."Луда работа" да питам дали може да членувам някаде.. защото наистина ми е в кръвта....!!! да ме посаветвате нещо?
                        лошите неща .. ме правят по добър човек...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                          Първоначално публикуван от Vlady_Rumenov Преглед на мнение
                          ... да ме посаветвате нещо?
                          На половин час път си от Стара Загора, а там колегите често организират разходки ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                            зная за това.. ама не познавам никой от тях.. а искам да карам с други джипки.....

                            "страха да не останеш в някое блато посреднощ към 1-2 часъ... сам джип.... и да знаеш че няма излизане... без помощ.... ОВЕЛИЧАВА АДРЕНАЛИНА 2-пъти повече"
                            лошите неща .. ме правят по добър човек...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да заместя ли ФРОНТЕРАТА с ВИТАРА?

                              Първоначално публикуван от Vlady_Rumenov Преглед на мнение
                              зная за това.. ама не познавам никой от тях.. а искам да карам с други джипки.....

                              "страха да не останеш в някое блато посреднощ към 1-2 часъ... сам джип.... и да знаеш че няма излизане... без помощ.... ОВЕЛИЧАВА АДРЕНАЛИНА 2-пъти повече"
                              За джипове става въпрос колега,за много джипове!...Просто влез в разходки и се загледай в регистрационните табели,никове,аватари и други отличителни белези ... и ... със сигурност ще разбереш,че не си сам с идеята да се завираш в калта! През седмица организираме разходки,а адреналина при нас е на 100%.....Ако желаеш,можем да ти покажем един фокус с обръщане на "Фронтера" през таван!....
                              Потърси и ще ни откриеш...в Стара Загора де!...
                              Успех!...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X