Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос за фронтера

    Първоначално публикуван от chvora Преглед на мнение
    Така е колеги и моята Фронтерка 96г.2.0 къса база е по този начин ,основните светлини са ми долу на бронята а големите стопчета са ми само за мъгла и за задна скорост.
    Така е но всички да ти светят е по ......как да кажа ГАЗАРСКО
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос за фронтера

      Първоначално публикуван от sto4o 5 Преглед на мнение
      не само на фронтерата е така паджерото е по същия начин ина още някои джипки е така.а эа свърэването съм питал доста маистори каэват чесе натоварва мно инсталациата неэнам колко е верно.
      Точно това и аз искам да разбера
      дали ако се свържат допълнително горните светлини и се сложат крушки,
      не се товари ключа,то алтернатора е ясно че няма да има проблеми да зарежда
      но ключа може да започне да нагаря от претоварване
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос за фронтера

        Няма проблеми да си вържеш още светлини. Съветвам те поне стоповете да си вържеш (дублираш), че не стига че оригинално са долу, а и са двойни крушки и не се разбира особено дали спираш като си на фарове. Най-вече през деня.

        Коментар


        • #19
          До: Въпрос за фронтера

          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
          Точно това и аз искам да разбера
          дали ако се свържат допълнително горните светлини и се сложат крушки,
          не се товари ключа,то алтернатора е ясно че няма да има проблеми да зарежда
          но ключа може да започне да нагаря от претоварване

          Проблема е нулев, просто си сложете светодиодни крушки. Светят по същия начин и са "вечни". Консумацията им е по-малка, сравнена с тази на крушките с нажежаема нишка. И всички светлини минават през релета, не директно през ключа.
          Приятели не се печелят - губят се завинаги.
          УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
          Времето е ценно, само ако не бързаш.
          0889623098

          Коментар


          • #20
            До: Въпрос за фронтера

            Това със светодиодните крушки е добър вариант.Благодаря!

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за фронтера

              Здравейте, може и да не е правилното място, но си купих ОФА 2,2 116 к.с. къса база и мигача от страната на шофьора отпред го няма никакъв! Имате ли идея къде да си търся някакъв втора употреба, че новите ми се струват бая скъпички?! Извинявам се за спама и ако не е в темата
              Последно редактирано от dimitarbayrakov; 20-10-19, 12:56. Причина: грешна формулировка

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от dimitarbayrakov Преглед на мнение
                От: Въпрос за фронтера

                Здравейте, може и да не е правилното място, но си купих ОФА 2,2 116 к.с. къса база и мигача от страната на шофьора отпред го няма никакъв! Имате ли идея къде да си търся някакъв втора употреба, че новите ми се струват бая скъпички?! Извинявам се за спама и ако не е в темата
                Яко, дълго и упорито търсене по морги и обяви. Много са дефицитни...
                ОФА КБ X20SE + метан

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от dimitarbayrakov Преглед на мнение
                  От: Въпрос за фронтера

                  Здравейте, може и да не е правилното място, но си купих ОФА 2,2 116 к.с. къса база и мигача от страната на шофьора отпред го няма никакъв! Имате ли идея къде да си търся някакъв втора употреба, че новите ми се струват бая скъпички?! Извинявам се за спама и ако не е в темата
                  Дефинирай "...бая скъпички...:! Да знам дали да те набълбукам с линкове....

                  п.п. VladimCho - по моргите може и да са скъпички, може и да са дефицитни, но по ебай е пълно, на приемливи цени
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #24
                    128 лв. и на мен мн трябва един.
                    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                    Коментар


                    • #25
                      А някои махал ли е задната броня и всички стопчета ,мигачета ,габарити и т.н. да се навържат на горните стопове ? Добър варянт ли е?
                      Nissan Terrano 2.7tdi

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение

                        Дефинирай "...бая скъпички...:! Да знам дали да те набълбукам с линкове....

                        п.п. VladimCho - по моргите може и да са скъпички, може и да са дефицитни, но по ебай е пълно, на приемливи цени
                        Ами за сега намирам на цени между 120 и 150 лв. Единствено в olx някакъв тип продава за 60 лв втора употреба, но не знам въобще дали мигача ще е ок. Всъщност на мен мигача си ми стои, но не работи и липсва покривното стъкло. Предполагам, че ще трябва да купя нов! Инче съм пазарувал от ибей и мисля, че не е лош вариант, но не се бях сетил и всякакив линкове биха ми били от помощ!

                        Коментар


                        • #27
                          Ето например намерих в ибей следния вариант:
                          https://www.ebay.com/itm/NEW-LEFT-TU...1851#vi-ilComp
                          Но как да разбера дали е съвместим с моята Фронтера В Sport 2.2 116 к.с. произведена 2001 г (ако правилно се ориентирам това се води X22DTH)?
                          П.П.Иначе цената не изглежда голяма дори с шипинга!

                          Коментар


                          • #28
                            Отказах се от поръчка на мигач от ибей, защото има разлика и не съм сигурен дали мигачите са съвместими с моята ОФА 2.2 къса база! Май ще търся по обяви нещо на старо. Имате ли представа дали мигачите от Фронтера А и Б са съвместими?! Благодаря!

                            Коментар


                            • #29
                              Не са съвместими.

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от westbam Преглед на мнение
                                Не са съвместими.
                                Благодаря за отговора!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X