Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак за р. хъбове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Пак за р. хъбове

    От една седмица и аз съм с ръчни хъбове и вече зная- адвоката е прав!Проверено е също, че без спиране, от бързи на бавни и обратно-не става. Причина-неприятни и плашещи звуци.
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • #47
      До: Пак за р. хъбове

      Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
      От една седмица и аз съм с ръчни хъбове и вече зная- адвоката е прав!Проверено е също, че без спиране, от бързи на бавни и обратно-не става. Причина-неприятни и плашещи звуци.
      Преди да не би като си бил с автоматични да е можело.
      тук ставаше дума за друго ама карай...
      no signature no problems

      Коментар


      • #48
        До: Пак за р. хъбове

        Е, не прочетох много старателно,но си прав,и с авт. не ставаше.
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • #49
          До: Пак за р. хъбове

          Радвам се,че без да искам отворих полезна тема.Все още не съм правил процедурата 2Н-4Н в движение,но тези дни се очаква сняг и тогава.....

          Коментар


          • #50
            До: Пак за р. хъбове

            Бях два дена по Рибарица и се повозих с джипа,с включени ръчни хъбове минаването от 2H на 4H става без никакви проблеми,както и обратното,затова дерзайте,в ръчните е истината особенно сега зимата.


            Поздрави

            Коментар


            • #51
              До: Пак за р. хъбове

              Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
              Бях два дена по Рибарица и се повозих с джипа,с включени ръчни хъбове минаването от 2H на 4H става без никакви проблеми,както и обратното,затова дерзайте,в ръчните е истината особенно сега зимата.


              Поздрави
              Ми аз все още съм с автоматични и напоследък както съм ( принудително - служебно ) из калищата по горите не се оплаквам - е , като се наложи за преход от 2Н на 4Н спирам , но не е болка за умиране . Така че моят съвет е : първо изцедете ресурса ( и комфорта ) на автоматичните хъбове , пък като почнат да дават фира , чак тогава 500 кинта под ръка за ръчни ... Смяната е за 2 часа.
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X