Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно ЕГР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос относно ЕГР

    Газ имаш ли?
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос относно ЕГР

      да забравих да кажа.инжекцион.газаджията първия път като бях при него за този проблем ми увеличи налягането в изпаритела.ефект никакъв...

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос относно ЕГР

        Свали и изчисти около дроселната клапа смукатения колектор. Провери стъпковото моторче (виж и филтъра).Аз съм с обикновенна газова и така ми прави ако ми е в повече газта,но при газов инжекцион не знам как става. Питай газаджията дали може да се регулира притока на газ особенно на празни обороти. Пусни в "технологиите" там има разбирачи на инжекционни АГУ-та.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос относно ЕГР

          направил съм ги тези неща без стъпковото моторче защото незнам къде е и как се проверява.що се отнася до газаджиите първия път като отидох при тях увеличиха налягянето в изпарителя...ефект нулев.сега пак ще ги притесня де...
          по темата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00204.jpg
Прегледи:1
Размер:162.1 КБ
ID:5232555 FRONTERA....The fun starts here!!!

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос относно ЕГР

            Провери да нямаш откачен или скъсан, нацепен маркуч на някой от вакуумите. Вакуума на ЕГР-а запуши ли го? Имаше ли такъв на ЕГР-а при фронтера В.

            Коментар


            • #36
              От: Въпрос относно ЕГР

              Аз съм с 2.3 TDI и моят майстор също запуши някакъв клапан,но при мен се усети откъм вървене-отпуши се сякаш!

              Коментар


              • #37
                От: Въпрос относно ЕГР

                аз мисля че няма...огледах подробно но не видях има и бая кабел там де...както съм снимал клапана така се слага на Г-образна връзка към блока.ако има казвайте защото излиза че не съм направил нищо!

                Коментар


                • #38
                  От: Въпрос относно ЕГР

                  Защо ми се видя че си подложил латунче от бирена кутиика!?
                  Ако е така да знаеш ,че съвсем бързо ще прегори и дупката ще зейне пак. Сложи някъква по дебела пластина, най добре медна ламарина.
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • #39
                    От: Въпрос относно ЕГР

                    мдаааа...капачката.снимката е направена след 50 км и няма потъмняване даже.зато сметнах че няма да има проблеми и го оставих. а оборотите още немога да ги оправя.и не намирам нищо сходно из темите. май ще пусна една тема с надежда

                    Коментар


                    • #40
                      От: Въпрос относно ЕГР

                      Някой може ли да ми помогне със светкането на чек лампата, че ме дразни! ЕГР-а е свършил и доста често свети чек лампата. Става въпрос за ОФБ 2.2 дизела. Район Пловдив. Поздрави!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Въпрос относно ЕГР

                        Малко повече инфо ,по новия или по стария е.
                        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                        Коментар


                        • #42
                          От: Въпрос относно ЕГР

                          Амиии..едно кръгло само с един вакумен маркуч влизащ в него. Като го изкарам има само едно буталце отдолу. Фронтерата е март 99. Всъщност след 30 мин ще го снимам!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Въпрос относно ЕГР

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150818_180503.jpg
Прегледи:1
Размер:103.9 КБ
ID:5676893

                            Коментар


                            • #44
                              От: Въпрос относно ЕГР

                              Колега , провери дали не е спукана мембраната на клапана.Демонтирай го-две болтчета са.Слагаш едно маркуче на малката тръбичка и дърпаш с уста.Ако диша ще иска смяна.Ако не диша гледай движи ли се.Отваря ли , дали затваря плътно , безпроблемно ли се движи.
                              На тази снимка не се вижда маркучето за управлението му.Къде е?
                              пп След това ще продължиме нататък
                              Последно редактирано от jeko47; 18-08-15, 18:37. Причина: допълнение
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Въпрос относно ЕГР

                                Маркуча е там - на снимката е откачен. Не мърда ни нагоре ни надолу. Но не там е въпроса. Интересува ме как или кой може да изключи и да не ми свети чека заради егр- а. Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X