Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново за High Lift Jack крик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Отново за High Lift Jack крик

    Първоначално публикуван от Oldman Преглед на мнение
    Привет, не пишеш каква ти е фронтерата - ДБ или КБ, провери ли под задната седалка? На ДБ е там, повдигаш седалката и търсиш да отлепиш тапицерията от обратната и страна. Кантовете на тапицерията са лепещи. Откриват се дупки в седалката и в едната е крика, а в другата триъгълника. В мойта намерих оригинален триъгълник /огромен/ и кръгла кутийка с надпис GM и вътре резервни крушки Бош. Без майтап, явно джамбазите са пропуснали да погледнат там. А за Джак виж в www.vromos.com. Успех!
    Фронтерата е ДБ и това за което говориш съм го проверил и съм установил липсата. Благодаря все пак за отговорите.

    Коментар


    • #17
      До: Отново за High Lift Jack крик

      Първоначално публикуван от piar Преглед на мнение
      Грешката е моя - говоря за нормален, може би точната дума е наистина "щатен" крик, с който да повдигна автомобила когато се наложи. В книжката има нарисуван някъкъв но не е много ясно.
      Щом става въпрос за "щатен" зарежи джака. Писано е по въпроса. Един хидравличен крик от порядъка на 3 т. товароносимост + 2 дървени трупчета напълно ти вършат работа.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #18
        До: Отново за High Lift Jack крик

        ама по-големшки трупчета
        късият джак се хваща перфектно зад задната седалка
        зад предните седалки на къста фронтеа също
        при дългата не знам как е
        BMW X6

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X