Обява

Свий
Няма добавени обяви.

сервизно обслужване във варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • сервизно обслужване във варна

    здравейте колеги,каде във варна могат да ми сменят консумативите на фронтерката.и имам един въпрос за едни оптегачи ли са незнам.от купето са прихванати и слизат под наклон към гредата на рамата.там са на тампони.това е в задната част на колата.за какво са тези кирии че немам тампони там,яко са се износили и имам едно яко тропане като влезна в някоя дупка чуващо се някаде от там,поне аз така си мисля.благодаря ви.

  • #2
    До: сервизно обслужване във варна

    я виж в тази тема какво има -http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=20993 ..........колко колеги са





    Поздрави

    Коментар


    • #3
      До: сервизно обслужване във варна

      Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
      я виж в тази тема какво има -http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=20993 ..........колко колеги са





      Поздрави
      благодарско колега.направих запитване към колегите.

      Коментар


      • #4
        До: сервизно обслужване във варна

        Първоначално публикуван от ne6toto Преглед на мнение
        здравейте колеги,каде във варна могат да ми сменят консумативите на фронтерката.и имам един въпрос за едни оптегачи ли са незнам.от купето са прихванати и слизат под наклон към гредата на рамата.там са на тампони.това е в задната част на колата.за какво са тези кирии че немам тампони там,яко са се износили и имам едно яко тропане като влезна в някоя дупка чуващо се някаде от там,поне аз така си мисля.благодаря ви.
        Колега, като за начало ще ти препоръчам да отделиш време да попрочетеш темите в раздел ОПЕЛ ( няма да ти отнеме повече от 2 дена )
        След това започвай с въпросите ако имаш още нещо неизяснено. Много по-лесно ще те разберем и ще ти помогнем.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: сервизно обслужване във варна

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Колега, като за начало ще ти препоръчам да отделиш време да попрочетеш темите в раздел ОПЕЛ ( няма да ти отнеме повече от 2 дена )
          След това започвай с въпросите ако имаш още нещо неизяснено. Много по-лесно ще те разберем и ще ти помогнем.
          щом съм пуснал нова тема предполага се че доста съм изчел.никаде не видях споделени сервизи във варна и информация за въпросните втулки ли са незнам.останете си със здраве,извинявам се че ви досадих с присъсвието си,с малките си но четливо написани букви.фанатик истрий ми акаунта щом ще ти направи удоволствие и без това нема да влизам повече,ти ми уби ентусиазма ве братче.мир.

          Коментар


          • #6
            До: сервизно обслужване във варна

            Първоначално публикуван от ne6toto Преглед на мнение
            щом съм пуснал нова тема предполага се че доста съм изчел.никаде не видях споделени сервизи във варна и информация за въпросните втулки ли са незнам.останете си със здраве,извинявам се че ви досадих с присъсвието си,с малките си но четливо написани букви.фанатик истрий ми акаунта щом ще ти направи удоволствие и без това нема да влизам повече,ти ми уби ентусиазма ве братче.мир.
            Глей ся братче. Така с рогите напред няма да имаш успех тук! Съветът ми беше съвсем добронамерен. Други колеги биха ти дали веднага наказание за никаквото старание относно правописа ти, аз не го направих. Триенето на акаунта ти не е в мойте правомощия и се съмнявам, че е удоволствие за който и да било, но може и така да се получи като гледам . Имаш пълното право никога да не влизаш повече тук. Това е изцяло по твое желание, хора много свят широк.
            Имах желание да ти помогна както сигурно и много други колеги, но явно ти предпочиташ да "не влизаш повече тук". Имам сериозни съмнения, че си прочел изобщо каквото и да било тъй като не можеш даже да опишеш какво ти е развалено, което нямаше да се получи ако беше разгледал дори снимките от ремонтите на колегите с фронтери. Мисля, че бях достатъчно ясен и толерантен до тук. Ако все пак искаш да ти се изтрие акаунта обърни се към администрацията на форума.
            Остани със здраве.
            no signature no problems

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X