Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумено каре на кардана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Гумено каре на кардана

    Карето е истинско. Благодарение на Куздов и аз съм вече с такова.
    Nissan Pathfinder 4.0L

    Коментар


    • #47
      До: Гумено каре на кардана

      Аз мисля ,че си разреших проблема с гуменото каре.Направих си едно.Ще споделя след време за качесвото,но мисля ,че е доста по здраво.Поне от тези който се продават.Писна ми да ги сменям.
      Прикачени файлове
      sigpic

      Коментар


      • #48
        До: Гумено каре на кардана

        Сподели как го направи.
        NO RISK NO FUN ! FRONTERA 2.3 TDI

        Коментар


        • #49
          До: Гумено каре на кардана

          Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
          Аз мисля ,че си разреших проблема с гуменото каре.Направих си едно.Ще споделя след време за качесвото,но мисля ,че е доста по здраво.Поне от тези който се продават.Писна ми да ги сменям.
          Гумата от транспортна лента ли е ? И на какво я "стругова" ?
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #50
            До: Гумено каре на кардана

            От транспортна лента.Всичко на струг.Но първо го изрязах на бандзик.При по високи убороти се работи без проблем.
            sigpic

            Коментар


            • #51
              До: Гумено каре на кардана

              Изглежда супер и то доста по-здраво от оригиналното. Само дали е достатъчно добре балансирано? Да не бие и да създаде проблеми? Макар че ти веднага ще усетиш ако бие.

              Коментар


              • #52
                До: Гумено каре на кардана

                Няма биене хем е с 4см по голям дияметър и 0.5мм по дебело.Днес я карах със 120км нищо не усетих в кардана де.
                sigpic

                Коментар


                • #53
                  До: Гумено каре на кардана

                  Колега как е новото каре,държи ли се още?
                  Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                  Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #54
                    До: Гумено каре на кардана

                    За сега е перфектно.Хем със изчестени Каймани който товарят двойно повече.Със сигорност ще кажа след разходката на 17 и 18 в Пловдив.Ако устиска добре.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #55
                      До: Гумено каре на кардана

                      Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                      За сега е перфектно.Хем със изчестени Каймани който товарят двойно повече.Със сигорност ще кажа след разходката на 17 и 18 в Пловдив.Ако устиска добре.
                      Карето е още здраво.Щом остиска до сега добре.Ако беше от тези които ги дават за Опел да се беше скъсало вече.
                      sigpic

                      Коментар


                      • #56
                        От: До: Гумено каре на кардана

                        Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                        Аз мисля ,че си разреших проблема с гуменото каре.Направих си едно.Ще споделя след време за качесвото,но мисля ,че е доста по здраво.Поне от тези който се продават.Писна ми да ги сменям.
                        Колеги днес смених правеното кара пак с правено.Същото.Изкара на моето каране една година ,около 30х км.При полужение,че цяла зима е бутал сняг с него.И то само на задно предаване понеже нямах преден диф точно тогава.Със вериги.Може да си представите на къв товар е подложен правения тампон.Днес го замених понеже вече се беше поразкъсал тук таме.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Гумено каре на кардана

                          Евгени ако не можеш да намериш лента дай размерите ако може и ще видя какво мога да направя тук при нас

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: Гумено каре на кардана

                            Първоначално публикуван от BAI MILE Преглед на мнение
                            Евгени ако не можеш да намериш лента дай размерите ако може и ще видя какво мога да направя тук при нас
                            Писах ти.Ако ти се упъне звъни.Поздрави.Само да допълна,че карето съм го сменил ,но си е здраво.Щеше да кара още.
                            sigpic

                            Коментар


                            • #59
                              От: Гумено каре на кардана

                              Днес и аз се озовах в приключение с това гумено каре.На 150 км от Варна реших да видя какво потропва и се оказа че това каре се е разпрало до такава степен че съм се движил само на болтовете и втулките ,а карето ги е придържало само.Резултат-болтовете бяха с полуобли глави а самите втулки изпилени от едната страна.Вчера я понапънах на едни баири колата и чак днес се появи леко причукване като вляза в дупка.Мисълта ми е че по абсолютно нищо досега не съм разбрал че отдолу е такова мазало.След 10 ина дена най -вероятно трябваше да сменям двата кардана които се свързват с това каре, защото болтовете бяха започнали да дълбаят "ушите" за закрепване.Смених карето с ново на Лемфьордер за 100лв. и сега е ок, но мисля да се заема със схемата на Евгени турбото защото чак пък 100лв...
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: Гумено каре на кардана

                                Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                                Писах ти.Ако ти се упъне звъни.Поздрави.Само да допълна,че карето съм го сменил ,но си е здраво.Щеше да кара още.
                                днес си намерих лента и утре го почваме ще пиша как е стананало а нещо ако се опъне ще ти звънна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X